KAŻDEGO MIESIĄCA. ODKRYWAJ. POZNAWAJ. DOŚWIADCZAJ PIĘKNA W PUDEŁKU.

Odkryj piękno za pomocą jednego kliknięcia myszką

Odkryj piękno za pomocą jednego kliknięcia myszką

Jako eksperci w dziedzinie urody wiemy, że ilość rodzajów perfum, szminek i innych kosmetyków możliwych do kupienia, często jest przytłaczająca. W gąszczu tak wielu możliwości nie zawsze docieramy do tych najlepszych. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci uniknąć kosztownych błędów kosmetycznych. beGLOSSY oferuje miłośnikom piękna łatwy sposób testowania produktów najlepszych marek. Zebraliśmy najlepsze kosmetyki, które naszym zdaniem są naprawdę warte zakupu, abyście mogli je wypróbować, zanim zdecydujecie się na zakup ich pełnowymiarowych wersji.

Akademia piękna

Jak tylko odkryjesz produkty, które dla Ciebie przygotowaliśmy, będziesz chciała wiedzieć jak je wykorzystać, by osiągnąć najlepsze rezultaty. Dlatego też w każdym pudełku znajdziesz kartę produktową ze szczegółowym opisem produktów, a na naszej stronie najświeższe informacje i porady ze świata mody i kosmetyków. Od teraz nie masz już wymówki - będziesz czuć się i wyglądać olśniewająco każdego dnia!

Akademia piękna
Piękno szyte na miarę

Piękno szyte na miarę

Świat stworzony jest z różnych ludzi, gustów i upodobań. Wiedząc o tym, udostępniamy Ci Profil Piękności, abyś mogła nam powiedzieć o swoich preferencjach. Ponieważ nasze gusta nieustannie ewoluują, dajemy Ci możliwość jego uaktualniania w dowolnym momencie, aby produkty, które Ci wysyłamy, możliwie najlepiej odpowiadały Twoim potrzebom.

Z najwyższą troską

Jesteśmy pełni pasji do piękna i chcemy Cię nią zarazić. Dlatego też udostępniamy Ci najwygodniejszą z metod robienia zakupów - subskrypcję. Nasza godna zaufania obsługa klienta jest również dostępna by Ci pomóc. Z pytaniami i sugestiami prosimy dzwonić pod (22) 34-998-34 w godz. 9-17. Witamy w świecie beGLOSSY. Mamy nadzieję, że zostaniesz tu trochę dłużej!

Z najwyższą troską