Calvin Klein

Stawiając na nowoczesność, współczesność, wyrafinowanie, czystość, naturalność, konsekwencję i minimalizm. Stawiając również na seksowność w jej wielu znaczeniach. Calvin Klein jest marką, która oddziałuje zarówno na nastolatków, jak i na ludzi w każdym wieku.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Woda Perfumowana Downtown

  205,00 zł
  Kobieta DOWNTOWN stworzyła swój własny świat, bez zasad, bez fałszu, bez jakichkolwiek kompromisów. Indywidualność, pewność siebie oraz autentyczność przekłada na aromatyczne nuty. Kompozycja umiejętnie łączy kobiece, drzewne akordy z subtelnym wydźwiękiem kwiatowego powiewu, wyrażając w niepowtarzalny sposób miejski, bezpretensjonalny charakter.
 2. CK Reveal

  229,00 zł
  CK Reveal to połączenie gruboziarnistej soli, irysów, akordu solarnego oraz piżma i drzewa sandałowego, które uzależnia, kusi i wzbudza pożądanie.
 3. ck2

  169,00 zł
  ck2 celebruje różnorodność relacji między dwojgiem ludzi. Jeden zapach dla mężczyzny i kobiety. Wolny od gender i uprzedzeń. Tworzy doświadczenie, które wspólnie mogą dzielić w miłości, pożądaniu i przyjaźni.
 4. Eternity Intense Women

  179,00 zł
  Calvin Klein Eternity Intense przywołuje miłość, która ewoluowała w coś nieskończenie silniejszego: w namiętną i niezniszczalną więź. Nie sposób opisać tego żarliwego przywiązania, które zostało wyrażone przez subtelną, zmysłową woń niezwykle rzadkich irysów. ETERNITY Intense Calvin Klein for women opiera się na porywających emocjach kultowego oryginału połączonych z energetycznymi nutami wodnych kwiatów. Waniliowa baza sprawia, że nie można mu się oprzeć, jest absolutnie uzależniający. Intensywność pochodzi od zmysłowego serca irysa, które pogłębia kobiecość i elegancję, będąc jednocześnie wszechogarniającym wrażeniem głębokiego pożądania i niekończącego się uczucia.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25