CATRICE

Marka CATRICE Iinspiruje – jest stylowa, wibrująca, zmysłowa, wyjątkowa I zawsze profesjonalna. Radość i przyjemność stosowania to pasja, jaką kierują się eksperci CATRICE. Żaden trend, żaden detal nie może umknąć twojej uwadze.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Lakier do paznokci Ultimate Nail w odcieniu 18 Bloody Mary To Go

  10,49 zł
  Lakiery do paznokci Ultimate Nail mają wykończenie z wysokim połyskiem, perfekcyjne krycie i bardzo dużą wytrzymałość. Wolne od formaldehydu, toluenu i ftalanów.
 2. Luksusowy Lakier do Paznokci Million Brilliance 05 Plum Fiction

  14,99 zł
  Produkt typu must-have w stylu glamour. Idealny dla trendsetterek: oszałamiające paznokcie z efektem 3D. Wyjątkowy lakier zawiera kolorowe perełki i drobinki o różnych wielkościach, aby nadać paznokciom super lśniące i mieniące się milionem efektów wykończenie makijażu.
 3. Maskara Glam & Doll False Lashes

  16,99 zł
  Dzięki tej maskarze uzyskasz efekt intensywnego podkreślenia rzęs. Jej głęboko czarna formuła zwielokrotnia rzęsy dla uzyskania efektu sztucznych rzęs. Podkręcona silikonowa szczoteczka uchwyci każdą rzęsę i delikatnie ją uniesie, zapewniając jednocześnie rozdzielenie bez sklejania i grudek.
 4. Poczwórne cienie Absolute Eye Colour

  18,99 zł
  Kolorowy pastelowy kwartet, który koncentruje się na doskonale zgranych odcieniach w ramach jednej gamy kolorystycznej. Rezultatem są subtelne gradienty i tony, które mogą być łączone, aby otrzymać jak najbardziej naturalny rezultat makijażu. W zestawieniu kombinacje antycznego różu i odcieni mrożonego truskawkowego jogurtu. Lekkie, świeże, idealne na wiosnę i lato!

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25