Chloé

Perfumy Chloé to czołowy reprezentant francuskiej sceny perfumeryjnej. Marka Chloé, jako jedna z niewielu, skupia się tylko i wyłącznie na zapachach dla kobiet. Tu po prostu królują kobiety - pewne siebie, kreatywne, liberalne i żywiołowe. Właśnie takie dziewczyny i kobiety bezwarunkowo pokochały kwiatowo-drzewne zapachy. Są one dla nich ucieleśnieniem indywidualizmu, swobody oraz podkreśleniem kobiecości.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Chloé woda perfumowana

  230,00 zł
  Symbol miłości, najpiękniejsza wśród kwiatów, klasyczna, niezastąpiona... róża. Nuta przewodnia zapachu Chloé lśni, połyskuje swą prostotą i radością. W zapachu Chloé klasyczny aromat róży połączono z delikatnymi nutami kwiatów, rozgrzewającym ambrem i eleganckim drzewem cedrowym.
 2. See By Chloé

  195,00 zł
  Zapach SeeByChloé uosabia ducha młodej kobiety żyjącej pełnią życia. To kobieta naturalna, spontaniczna, pełna wdzięku, a chwilami zadziorna. Jej świat wyraża przewrotną osobowość, wielkomiejski styl i szyk. SeeByChloé to kwiatowa kompozycja zbudowana wokół akordu kwitnącej jabłoni i jaśminu. Subtelne nuty kwiatowe nadają kompozycji elegancji, a soczysta bergamotka i ciepła wanilia przekazują jej energię i pobudzają wszystkie zmysły. SeeByChloé to młodsza siostra Chloé, elegancka, figlarna i niezwykle uwodzicielska.
 3. See By Chloé

  195,00 zł
  Zapach SeeByChloé uosabia ducha młodej kobiety, żyjącej pełnią życia. To kobieta naturalna, spontaniczna, pełna wdzięku, a chwilami zadziorna. Jej świat wyraża przewrotną osobowość, wielkomiejski styl i szyk. SeeByChloé to kwiatowa kompozycja zbudowana wokół akordu kwitnącej jabłoni i jaśminu. Subtelne nuty kwiatowe nadają kompozycji elegancji, a soczysta bergamotka i ciepła wanilia przekazują jej energię i pobudzają wszystkie zmysły. SeeByChloé to młodsza siostra Chloé, elegancka, figlarna i niezwykle uwodzicielska.
 4. See by Chloé eau fraîche

  185,00 zł
  W najnowszym zapachu See by Chloé eau fraîche miękko przeplatają się subtelne nuty wiosennych kwiatów – wodnego hiacyntu, kwiatu jabłoni, jaśminu. Ta lekka, figlarna kwiatowa kompozycja oparta jest na charakterystycznej bazie, w której znajdziemy np. oryginalną nutę wetiwerii. To zapach dla delikatnej romantyczki, która jednak w głębi duszy wie, czego chce od życia – i z pewnością to osiągnie.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25