Makeup Revolution

   

Produkty 1 do 15 z 195

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Awesome Metals Foil Finish metaliczny cień do powiek Emerald Goddness

  30,37 zł

  Zestaw do makijażu oczu od marki Makeup Revolution. W skład zestawu wchodzi płynny podkład, tacka do mieszania i intensywny pigment. Produkt pozwala na uzyskanie efektu metalicznej folii na powiece. Gwarantuje intensywny, pełen blasku kolor, który utrzyma się przez cały dzień.

 2. Bronze Shimmer Highlight puder brązujący

  21,33 zł

  Bronze Shimmer Highlight to prasowany puder brązujący od marki Makeup Revolution. Produkt składa się z trzech odcieni, które można ze sobą dowolnie mieszać. Pozwala uzyskać efekt naturalnie podkreślonych policzków i wymodelować owal twarzy. Dodatkowo, produkt rozświetla skórę. Doskonale sprawdzi się zarówno przy wykonywaniu makijażu dziennego, jak i na wieczór. Odpowiedni dla każdego typu cery.

 3. Brush Pro Pędzel do konturowania twarzy F303

  47,72 zł

  Brush Pro Powder to pędzel do konturowania twarzy od Makeup Revolution.

  Dzięki odpowiedniej wielkości i kształtowi pędzel jest idealny do pokrywania całości twarzy.

 4. Brush Pro Pędzel do konturowania twarzy F304

  56,87 zł

  Brush Pro Powder to pędzel do konturowania twarzy od Makeup Revolution.

  Dzięki odpowiedniej wielkości i kształtowi pędzel jest idealny do pokrywania całości twarzy.

 5. Brush Pro Pędzel do podkładu F302

  56,87 zł

  Brush Pro Stippling to pędzel do podkładu od Makeup Revolution.

  Pędzel idealny do aplikacji podkładów bądź fluidów.

 6. Brush Pro Pędzel do pudru F301

  56,87 zł

  Brush Pro Powder to pędzel do pudru od Makeup Revolution.

  Pędzel idealny do aplikacji pudrów. Dzięki odpowiedniej wielkości i kształtowi pędzel jest idealny do pokrywania całości twarzy.

 7. Brush Pro Pędzelek do cieni E301

  35,53 zł

  Brush Pro Ultra Pointed Crease Eyeshadow to pędzel do nakładania cieni od Makeup Revolution.

  Zawiera miękką i delikatną końcówkę, za pomocą której nakładanie cieni jest precyzyjne i bardzo dokładne.

 8. Chocolate Pink Fizz paleta 16 cieni

  37,70 zł

  Chocolate Pink Fizz to kultowa paleta cieni do powiek od marki Makeup Revolution. Dzięki intensywnej pigmentacji pozwala na stworzenie wyrazistego, efektownego makijażu oczu. Gwarantuje intensywny kolor, który utrzyma się przez cały dzień. Odpowiednio dobrane odcienie zestawione w jednej paletce idealnie komponują się ze sobą. W skład paletki wchodzą cienie w neutralnej kolorystyce, które pozwolą na stworzenie makijażu dziennego oraz wieczorowego. Cienie charakteryzują się czekoladowym zapachem.

 9. Colour Chaos paleta 18 cieni

  34,52 zł

  Paleta cieni do powiek od marki Makeup Revolution. Dzięki intensywnej pigmentacji pozwala na stworzenie wyrazistego, efektownego makijażu oczu. Gwarantuje intensywny kolor, który utrzyma się przez cały dzień. Odpowiednio dobrane odcienie zestawione w jednej paletce idealnie komponują się ze sobą. W skład paletki wchodzą cienie w odważnej neonowej, kolorystyce.

 10. Death By Chocolate paleta 16 cieni

  45,69 zł

  Death By Chocolate to kultowa paleta cieni do powiek od marki Makeup Revolution. Dzięki intensywnej pigmentacji pozwala na stworzenie wyrazistego, efektownego makijażu oczu. Gwarantuje intensywny kolor, który utrzyma się przez cały dzień. Odpowiednio dobrane odcienie zestawione w jednej paletce idealnie komponują się ze sobą. W skład paletki wchodzą cienie w neutralnej kolorystyce, które pozwolą na stworzenie makijażu dziennego oraz wieczorowego. Cienie charakteryzują się czekoladowym zapachem.

 11. Essential Day To Night paleta 12 cieni

  23,35 zł

  Essential Day To Night to wyjątkowa paleta cieni do powiek od marki Makeup Revolution. Paleta składa się z 12 cieni o wykończeniu satynowym i perłowym. Dzięki intensywnej pigmentacji pozwala na stworzenie wyrazistego, efektownego makijażu oczu. Gwarantuje intensywny kolor, który utrzyma się przez cały dzień. Odpowiednio dobrane odcienie zestawione w jednej paletce idealnie komponują się ze sobą.

 12. Focus & Fix Korektor nr 08

  11,15 zł

  Focus & Fix Liquid Concealer to płynny korektor od marki Makeup Revolution. Pozwala zamaskować wszelkie niedoskonałości. Starannie opracowana konsystencja oraz wygodny aplikator gwarantują łatwą, prezycyjną aplikację. Niezawodny w tuszowaniu niedoskonałości. Odpowiedni dla każdego typu cery.

 13. Focus & Fix Zestaw do makijażu i regulacji brwi Light Medium

  14,21 zł

  Focus & Fix Eyebrow Shaping Kit to zestaw do makijażu i regulacji brwi od marki Makeup Revolution. W skład zestawu wchodzą trzy neutralne, matowe cienie do brwi oraz wosk, który utrwali uzyskany efekt. Dodatkowo zestaw zawiera pensetkę do regulacji brwi, aplikator do cieni oraz małe lusterko.

 14. Focus & Fix Zestaw do makijażu i regulacji brwi Medium Dark

  14,21 zł

  Focus & Fix Eyebrow Shaping Kit to zestaw do makijażu i regulacji brwi od marki Makeup Revolution. W skład zestawu wchodzą trzy neutralne, matowe cienie do brwi oraz wosk, który utrwali uzyskany efekt. Dodatkowo zestaw zawiera pensetkę do regulacji brwi, aplikator do cieni oraz małe lusterko.

 15. Girls Panic paleta 18 cieni

  30,33 zł

  Paleta cieni do powiek od marki Makeup Revolution. Dzięki intensywnej pigmentacji pozwala na stworzenie wyrazistego, efektownego makijażu oczu. Gwarantuje intensywny kolor, który utrzyma się przez cały dzień. Odpowiednio dobrane odcienie zestawione w jednej paletce idealnie komponują się ze sobą.

   

Produkty 1 do 15 z 195

Pokaż / 5 / 15 / 25