PROGRAM AFILIACYJNY

Dzielimy się z Tobą naszym sukcesem!

Przejrzyste i uczciwe zasady naszego programu afiliacyjnego sprawiają, że współpraca z beGLOSSY to doskonały sposób na uzyskanie dodatkowych zarobków. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony internetowej lub bloga z tysiącem fanów, możesz już dziś zacząć czerpać zysk z zainwestowanej w nie pracy. Przyłącz się do programu afiliacyjnego beGLOSSY!

Czym jest program afiliacyjny?

Program afiliacyjny działa na zasadach porozumienia, w którym beGLOSSY płaci Tobie, swojemu partnerowi, za wsparcie promocji marki beGLOSSY w Polsce. Odsyłając do strony www.beglossy.pl, otrzymujesz wynagrodzenie według zasad zawartych w umowie.

Dołącz już teraz!

Kto może zostać partnerem programu beGLOSSY?

Do współpracy zapraszamy właścicieli serwisów sprzedażowych i kontentowych. Zostając partnerem programu beGLOSSY, Twoje możliwości zysku stają się nieograniczone i całkowicie pozbawione ryzyka! Co więcej, zapewniamy Ci wszystkie materiały, których potrzebujesz jako nasz partner.

Za monitoring przekierowań odpowiedzialny jest podmiot zewnętrzny a wynagrodzenie wypłacane jest partnerowi regularnie przez serwis Zanox.

Dołącz już teraz!

Jak zostać partnerem beGLOSSY?

Dołączenie do sieci partnerów beGLOSSY jest bardzo proste i zajmie Ci nie więcej niż 5 minut.

  1. Utwórz konto w serwisie Zanox.pl
  2. Jeśli już posiadasz konto w tym serwisie, przejdź na www.zanox.com/pl/ i wyślij do nas swoje zgłoszenie
  3. Zacznij zarabiać, umieszczając materiały promocyjne beGLOSSY na swojej stronie
Dołącz już teraz!