PROGRAM AFILIACYJNY

Dzielimy się z Tobą naszym sukcesem!

Przejrzyste i uczciwe zasady naszego programu afiliacyjnego sprawiają, że współpraca z BeGlossy to doskonały sposób na uzyskanie dodatkowych zarobków. Jeśli jesteś właścicielem ciekawej strony internetowej lub bloga, możesz już dziś zacząć czerpać zysk z zainwestowanej w nie pracy. Przyłącz się do programu afiliacyjnego BeGlossy!

Czym jest program afiliacyjny?

Program afiliacyjny działa na zasadach porozumienia, w którym BeGlossy płaci Tobie, swojemu partnerowi, za wsparcie promocji marki w Polsce. Odsyłając do strony www.beglossy.pl, otrzymujesz wynagrodzenie według zasad zawartych w umowie.

Kto może zostać partnerem programu BeGlossy?

Do współpracy zapraszamy właścicieli serwisów sprzedażowych i kontentowych. Zostając partnerem programu BeGlossy, Twoje możliwości zysku stają się nieograniczone i całkowicie pozbawione ryzyka! Co więcej, zapewniamy Ci wszystkie materiały, których potrzebujesz jako nasz partner.

Za monitoring przekierowań odpowiedzialny jest podmiot zewnętrzny a wynagrodzenie wypłacane jest partnerowi regularnie przez serwis Optimise Media Poland.

Dołącz już teraz!

Jak zostać partnerem BeGlossy?

Dołączenie do sieci partnerów BeGlossy jest bardzo proste i zajmie Ci nie więcej niż 5 minut.

  1. Utwórz konto w serwisie Optimise Media Poland
  2. Jeśli już posiadasz konto w tym serwisie, przejdź na https://www.optimisemedia.com/publisher-join i wyślij do nas swoje zgłoszenie
  3. Zacznij zarabiać, umieszczając materiały promocyjne BeGlossy na swojej stronie