Marki

Gillette Venus&Olay

Sprawdź jakie kosmetyczne perełki znalazły się w
boxach z poprzednich edycji

Marki Gillette Venus&Olay

Każda kobieta przekona się, co może być wynikiem połączenia pielęgnacji skóry z dokładnym goleniem. To jeden krok do gładkiej skóry bez użycia żelu! Paski nawilżające Olay pokrywają skórę balsamem, a 5 ostrzy Venus zapewnia wyjątkowo gładkie golenie godne każdej Bogini.

Kosmetyki

Zobacz produkty tej marki

Vestibulum nulla risus, iaculis non diam vel,
fringilla viverra massa.

Sortuj po:

Produkty 2 produkt(ów)

Pokaż
5
/ 15
/ 25
  1. Maszynka do golenia Gillette Venus&Olay

    56,99 zł
    Nowa Maszynka Gillette Venus&Olay to idealne połączenie, które sprawi, że poczujesz się bosko w swojej skórze. Łączy w sobie najlepszą technologię Gillette z ekspertyzą Olay w dziedzinie pielęgnacji skóry. System pięciu ostrzy Gillette zapewnia dokładne golenie, a paski nawilżające ze składnikami Olay pomagają skórze zachować nawilżenie, dzięki czemu pozostaje ona gładka i lśniąca, niczym skóra prawdziwej bogini. Zawarty w nich słodki zapach karmelu i kremowej brzoskwini stworzony na bazie ambry połączonej z białym piżmem uwodzi zmysły i pozwala na chwile boskiego relaksu.
  2. Żel do golenia Gillette Satin Care&Olay

    19,99 zł
    Nawilżający skład żelu, wzbogacony o masło shea, został stworzony specjalnie z myślą o delikatnej i suchej skórze. Unikalna formuła zapobiega utracie wilgoci oraz powoduje, że skóra po goleniu pozostaje miękka i jedwabiście gładka przez długi czas.