Marki

Nails Inc

Sprawdź jakie kosmetyczne perełki znalazły się w
boxach z poprzednich edycji

Marki Nails Inc

Nails Inc jest marką, która słynie z niezwykłej stylizacji paznokci, niepowtarzalnych kolorów i innowacyjności. Z barów paznokci w całej Wielkiej Brytanii, Nails Inc jest obecnie brytyjskim numer jeden. Współpracują z gwiazdami i projektantami mody takimi jak Victoria Beckham, Alexa Chung, Poppy Delevingne czy za kulisami największych wydarzeń. Produkty dają efekt żelowy i wysoki połysk bez użycia lamp UV.

Kosmetyki

Zobacz produkty tej marki

Vestibulum nulla risus, iaculis non diam vel,
fringilla viverra massa.

Sortuj po:

Produkty 4 produkt(ów)

Pokaż
5
/ 15
/ 25
 1. Lakier do paznokci

  60,00 zł
  Formuła produktów nails inc została wykreowana i udoskonalona zgodnie z najnowszymi technologiami. Dzięki odpowiedniej recepturze, lakier jest długotrwały, lśniący i łatwy w aplikacji. Wszystkie lakiery do paznokci i produkty nails inc są nazwane na cześć londyńskich ulic oraz kultowych miejsc w Wielkiej Brytanii. Kolekcja zawiera takie odcienie jak „Picadilly Circus”, „The Mall” (gdzie znajduje się Buckingham Palace) oraz „The Thames”, która jest najpopularniejszą rzeką w Wielkiej Brytanii. Mamy tu przekrój różnorodnych odcieni, od niezwykle lśniących kremowych, poprzez metaliczne, połyskliwe, aż do brokatowych.
 2. Lakier do paznokci w kolorze Brook Street

  55,00 zł
  Lakier do paznokci Nails INC charakteryzuje się doskonałą trwałością i wyjątkowym połyskiem, a przy tym łatwo i dokładnie pokrywa płytkę paznokcia. Koralowy odcień lakieru wpisuje się w najnowsze trendy obowiązujące tego lata.
 3. Lakier do paznokci w kolorze Victoria

  55,00 zł
  Lakier do paznokci Nails INC charakteryzuje się doskonałą trwałością i wyjątkowym połyskiem, a przy tym łatwo i dokładnie pokrywa płytkę paznokcia.
 4. Westminster Bridge Matte Top Coat

  56,00 zł

  19,99 zł

  Nadaje natychmiastowy efekt matowych paznokci. Wystarczy nanieść jedną warstwę Top Coat’u na wybrany paznokieć pomalowany kolorowym lakierem, a otrzymasz bardzo modne matowe wykończenie.