_Element

Sposoby dbania o skórę zmieniają się tak samo jak my. Przemianom ulegają kosmetyki i ich składy, ale także nasze przyzwyczajenia. Bo kosmetyki to jedno, ale nawyki to drugie. Postanowiliśmy zająć się jednym i drugim.

Właśnie dlatego powstał _Element – żeby popatrzeć na pielęgnację z innej perspektywy. Powszechnie znane składniki zobaczyliśmy na nowo, a te nietypowe starannie poznawaliśmy i uczyliśmy się ich używać. Jesteśmy dla odkrywców i odkrywczyń. Podoba nam się to słowo - odkrywczyni. Czasami chodzi o to, żeby złamać schemat. Spróbować czegoś nietypowego albo użyć kosmetyku w nowy sposób. Krem na noc potraktować jak maseczkę, a odżywkę do włosów jak piankę do golenia.

Przy pomocy _Elementu chcemy również przypominać, że najważniejszy jest skład, czyli zawartość składników aktywnych, a nie cena na opakowaniu. Chcąc coś odkryć nie trzeba wyruszać na drugi koniec świata. Dla nas to raczej czynność, która sprawia, że to, co jest zwyczajne – staje się wyjątkowe, a to, co dalekie – zaczyna być bliskie.

   

5 produkt(ów)

Pokaż / 15 / 30 / 60

   

5 produkt(ów)

Pokaż / 15 / 30 / 60