AURIGA

Auriga International to laboratorium poszukujące wciąż nowych rozwiązań, nastawione na innowacyjność, korzystające z najnowszych technologii. Wiele odkryć Laboratorium Auriga z pogranicza farmacji i kosmetologii zostało opatentowanych i wykorzystanych w wyjątkowych produktach dermokosmetycznych.

   

2 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Flavo-C Forte Serum

  135,00 zł
  Spektakularnie rozświetla skórę i dodaje jej blasku. Wygładza, a także spłyca zmarszczki. Może być stosowany jako prewencja przeciwzmarszczkowa, ponieważ ogranicza działanie wolnych rodników.
  WSKAZANIA
  - wyraźne zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie, oraz inne oznaki starzenia się skóry takie jak utrata elastyczności, plamy barwnikowe,
  - dla palaczy, osób przebywających często w klimatyzowanych pomieszczeniach, w warunkach miejskich, aby wzmocnić procesy naprawcze skóry,
  - w przypadku skóry zniszczonej słońcem.
 2. Flavo-C serum

  99,00 zł
  Unikalna formuła Flavo-C serum łącząca siłę 8% witaminy C i 30% wyciągów z Ginkgo biloba stymuluje syntezę nowych włókien kolagenu i elastyny oraz wyraźnie rozjaśnia skórę. Chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, tak by długo cieszyła się zdrowym i młodym wyglądem.

   

2 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25