Marki

BioOleo

Sprawdź jakie kosmetyczne perełki znalazły się w
boxach z poprzednich edycji

Marki BioOleo

BioOleo Cosmetics to najwyższej jakości oleje oraz wyselekcjonowane surowce naturalne sprowadzane z Afryki, Maroka i Hiszpanii. Jesteśmy firmą stworzoną z pasji i miłości do naturalnych produktów. Propagujemy ideę czerpania ze skarbów natury tego, co w nich najcenniejsze i niezbędne dla zachowania dobrego samopoczucia. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy markę dla najbardziej wymagających Klientów, którzy chcą dawać swojemu ciału to, co najlepsze. Dzięki produktom BioOleo Cosmetics, które regenerują, odżywiają i detoksykują ciało, sprawiając że czujemy się młodsi, pełni sił do życia, bardziej zadbani i odprężeni, dajemy innym radość i pozytywne nastawienie. To z kolei pozwala tworzyć lepsze relacje zarówno z bliskimi jak i w życiu zawodowym. Aby pomóc w osiąganiu tego wspaniałego efektu, przekazujemy to, czym Natura od wieków nas wspomaga.

Nasze oleje produkowane są z najwyższej jakości surowców, gwarantujących ich niezwykłe właściwości. Dzięki czemu mają one niepowtarzalny aromat, konsystencję i działanie. Każdy olej wzbogacony jest o składniki aktywne, które są niezbędne w codziennej pielęgnacji. Wszystkie produkty spełniają surowe normy mikrobiologiczne i dermatologiczne (baza CPNP). Kosmetyki zarejestrowane są również w farmaceutycznej Bazie Leków i Środków Ochrony Zdrowia.

Naszą misją jest również poszukiwanie coraz ciekawszych rozwiązań aplikacji, szczególnie dla delikatnej skóry twarzy. Dlatego, jako pierwsi i jedyni w Polsce, oddaliśmy w Państwa ręce System ROLL-ON Triple i Single dla olejów. Inspiruje nas natura i nasi Klienci, dlatego nadal poszukujemy naturalnych składników, które przywracają młodość i nie posiadają żadnego aspektu chemicznego.

Wspólną cechą ludzi tworzących BioOleo Cosmetics jest pasja, która pozwala każdego dnia odpowiadać na potrzeby naszych Klientów. Zachęcamy również by Państwo tworzyli z nami markę, która tworzy nową przyszłość młodości prosto z natury.

Non-Profit 1% dochodu ze sprzedaży przeznaczony zostanie na ochronę słoni w Afryce.

Kosmetyki

Zobacz produkty tej marki

Vestibulum nulla risus, iaculis non diam vel,
fringilla viverra massa.

Sortuj po:

Produkty 5 produkt(ów)

Pokaż
15
/ 30
/ 60