Nails Inc

Nails Inc jest marką, która słynie z niezwykłej stylizacji paznokci, niepowtarzalnych kolorów i innowacyjności. Z barów paznokci w całej Wielkiej Brytanii, Nails Inc jest obecnie brytyjskim numer jeden. Współpracują z gwiazdami i projektantami mody takimi jak Victoria Beckham, Alexa Chung, Poppy Delevingne czy za kulisami największych wydarzeń. Produkty dają efekt żelowy i wysoki połysk bez użycia lamp UV.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Westminster Bridge Matte Top Coat

  56,00 zł

  19,99 zł

  Nadaje natychmiastowy efekt matowych paznokci. Wystarczy nanieść jedną warstwę Top Coat’u na wybrany paznokieć pomalowany kolorowym lakierem, a otrzymasz bardzo modne matowe wykończenie.
 2. Lakier do paznokci

  60,00 zł
  Formuła produktów nails inc została wykreowana i udoskonalona zgodnie z najnowszymi technologiami. Dzięki odpowiedniej recepturze, lakier jest długotrwały, lśniący i łatwy w aplikacji. Wszystkie lakiery do paznokci i produkty nails inc są nazwane na cześć londyńskich ulic oraz kultowych miejsc w Wielkiej Brytanii. Kolekcja zawiera takie odcienie jak „Picadilly Circus”, „The Mall” (gdzie znajduje się Buckingham Palace) oraz „The Thames”, która jest najpopularniejszą rzeką w Wielkiej Brytanii. Mamy tu przekrój różnorodnych odcieni, od niezwykle lśniących kremowych, poprzez metaliczne, połyskliwe, aż do brokatowych.
 3. Lakier do paznokci w kolorze Brook Street

  55,00 zł
  Lakier do paznokci Nails INC charakteryzuje się doskonałą trwałością i wyjątkowym połyskiem, a przy tym łatwo i dokładnie pokrywa płytkę paznokcia. Koralowy odcień lakieru wpisuje się w najnowsze trendy obowiązujące tego lata.
 4. Lakier do paznokci w kolorze Victoria

  55,00 zł
  Lakier do paznokci Nails INC charakteryzuje się doskonałą trwałością i wyjątkowym połyskiem, a przy tym łatwo i dokładnie pokrywa płytkę paznokcia.

   

4 produkt(ów)

Pokaż / 5 / 15 / 25