NIVEA

NIVEA to ekspert w dziedzinie pielęgnacji, dlatego też ludzie na całym świecie darzą ją zaufaniem. Jedną z czołowych ikon naszej marki jest granatowa puszka legendarnego, śnieżnobiałego kremu – NIVEA CREME. W 2011 roku mija dokładnie 100 lat odkąd w Hamburgu zostało sprzedane pierwsze opakowanie tego niezwykłego kremu, który sprawił, że życie ludzi stało się znacznie prostsze i piękniejsze. Od tego czasu NIVEA cieszy się niesłabnącym zaufaniem milionów konsumentów, a produkty tej marki wielokrotnie wytyczały nowe trendy i stanowiły przełomowe momenty w świecie kosmetyków. NIVEA to coś więcej niż tylko kosmetyki dla kobiet, mężczyzn i dzieci… Dbałość o ludzi jest wpisana w historię i charakter marki NIVEA, dla której ważna jest nie tylko pielęgnacja ciała, ale także troska o ludzi i ich najważniejsze wartości.

   

Produkty 1 do 15 z 25

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. ANTYPERSPIRANT SPRAY DOUBLE EFFECT

  11,19 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem? Chcesz, żeby włosy po pachami stały się słabsze, a golenie dokładniejsze? Wypróbuj antyperspirant Nivea z wyciągiem z awokado.

 2. ANTYPERSPIRANT SPRAY DRY COMFORT

  13,39 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem ? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę, uczucie suchości i komfort przez 48h.

 3. ANTYPERSPIRANT SPRAY ENERGY FRESH

  11,19 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem i pielęgnacji Twojej skóry w jednym? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę i komfort przez cały dzień.

 4. ANTYPERSPIRANT SPRAY INVISIBLE CLEAR

  25,61 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem? Chcesz uniknąć nieestetycznych plam na ubraniu? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni doskonałą ochornę dla Ciebie i Twoich ubrań przez 48h.

 5. ANTYPERSPIRANT SPRAY INVISIBLE CLEAR

  14,69 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed poceniem i przykrym zapachem? Chcesz uniknąć nieestetycznych plam na ubraniu? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę i komfort przez 48h.

 6. ANTYPERSPIRANT SPRAY INVISIBLE PURE

  12,56 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem? Chcesz uniknąć nieestetycznych plam na ubraniu? Antyperspirant Nivea zapewni Ci doskonałą ochornę i komfort przez 48h!

 7. ANTYPERSPIRANT SPRAY INVISIBLE PURE

  24,99 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem? Chcesz uniknąć nieestetycznych plam na ubraniu? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę i komfort przez 48h.

 8. ANTYPERSPIRANT SPRAY PEARL & BEAUTY

  25,61 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem? Chcesz uniknąć nieestetycznych plam na ubraniu? Wypróbuj antyperspirant Pearl and Beauty Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę przez 48h.

 9. ANTYPERSPIRANT SPRAY PEARL & BEAUTY

  14,10 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem i pielęgnacji Twojej skóry w jednym? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę i komfort przez 48h.

 10. ANTYPERSPIRANT SPRAY STRESS PROTECT

  24,99 zł

  Szukasz skutecznej ochrony przed potem nawet w najbardziej stresujących sytuacjach? Wypróbuj antyperspirant Nivea, który zapewni Ci doskonałą ochornę i komfort przez 48h.

 11. ANTYPERSPIRANT SPRAY STRESS PROTECT

  12,56 zł

  Szukasz antyperspirantu, który nie tylko ochorni Cię przed poceniem nawet w najbardziej stresujących sytaucjach? ANTYPERSPIRANT SPRAY STRESS PROTECT to coś da Ciebie

 12. BALSAM NAWILŻAJĄCY PO OPALANIU

  26,09 zł

  Chcesz cieszyć się nawilżoną skórą po wakacyjnym opaleniu dłużej? Balsam nawilżający po opalaniu Nivea nada Twojej skórze nawilżenie na długi czas!

 13. BALSAM OCHRONNY NA SŁOŃCE DLA DZIECI SPF30 SWIM&PLAY

  38,24 zł

  Szukasz odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej dla Twojego dziecka? Balsam Nivea Sun Swim and Play ochroni jego delikatną skórę przed poparzeniami i pozwoli mu długo cieszyć się zabawą w wodzie bez ryzyka.

 14. DEZODORANT SPRAY FRESH NATURAL

  11,29 zł

  Szukasz antyperspirantu, który nie tylko ochorni Cię przed poceniem, ale też zadba o skórę? Wypróbuj antyperspirant DEZODORANT SPRAY FRESH NATURAL który zapewni Ci doskonałą ochornę przez 48h.

 15. NAWILŻAJĄCY BALSAM DO OPALANIA SPF 50 PROTECT & MOISTURE OCHRONA PRZECIWSŁONECZNA

  46,04 zł

  Szukasz odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, a jednocześnie chcesz zadbać o skórę? Balsam Nivea Sun zapwni Ci długotrwałą ochornę przed poparzeniami, pozostawiając Twoją skórę odpowiednio nawilżoną i gładką.

   

Produkty 1 do 15 z 25

Pokaż / 5 / 15 / 25