Stenders

   

Produkty 1 do 15 z 45

Pokaż / 5 / 15 / 25
 1. Bath Bubble Ball musująca kula do kąpieli Cranberry

  19,77 zł

  Wyjątkowa, musująca kula do kąpieli od marki STENDERS. Ręcznie robiona kula sprawi, iż kąpiel stanie się niezwykłym, bogatym w aromaty doznaniem. Odświeża i uprzyjemnia kąpiel. Żurawinowy zapach tworzy w łazience klimat prawdziwego lasu z dalekiej północy. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 2. Bath Bubble Ball musująca kula do kąpieli Rose

  13,05 zł

  Wyjątkowa, musująca kula do kąpieli od marki STENDERS. Ręcznie robiona kula sprawi, iż kąpiel stanie się niezwykłym, bogatym w aromaty doznaniem. Odświeża i uprzyjemnia kąpiel. Różany zapach przeniesie cię do królewskiego różanego ogrodu. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 3. Deep Moisture Body Milk nawilżające mleczko do ciała Apple Blossom

  32,38 zł

  Wyjątkowe, szybko wchłaniające się mleczko do pielęgnacji ciała od marki STENDERS. Głęboko odżywia skórę. Pozostawia ją wygładzoną. i nawilżoną. Zawiera aloes i kwas mlekowy, które blokują utratę wilgoci przez skórę. Produkt otacza ciało świeżym, przyjemnym zapachem. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 4. Nourishing Body Cream odżywczy krem do ciała Seaberry

  59,41 zł

  Wyjątkowy krem do ciała od marki STENDERS. Krem odżywia, łagodzi, chroni i zmiękcza skórę, pozostawiając ją wygładzoną. Przywraca skórze optymalny poziom nawilżenia. Zawarte olejki z rokitnika i słodkich migdałów dbają o elastyczność i młody wygląd skóry. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze odświeżający zapach rokitnika. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 5. Regenerating Body Polish odnawiający peeling do ciała Apple Blossom

  35,50 zł

  Wyjątkowy peeling do ciała o żelowej formule od marki STENDERS. Peeling złuszcza martwy naskórek i zmiękcza skórę. Zawiera łagodne drobinki o działaniu peelingującym oraz wodę jabłkową i kwas mlekowy - składniki, które wygładzają i ujędrniają skórę. Pozostawia skórę otuloną kwiatowym, kobiecym zapachem. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 6. Shower Cream krem pod prysznic Grapefruit Quince

  20,65 zł

  Wyjątkowy, delikatnie oczyszczający krem pod prysznic od marki STENDERS. Delikatnie oczyszcza skórę, otaczając ją odświeżającym aromatem. Formuła produktu została wzbogacona w ekstrakt z pigwy, olejek grejpfrutowy i hydrolizowane białka pszenicy. Energizuje. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 7. Shower Gel żel pod prysznic Linden Blossom

  20,65 zł

  Wyjątkowy, delikatnie oczyszczający żel pod prysznic od marki STENDERS. Delikatnie oczyszcza skórę, otaczając ją kwiatowym aromatem. Formuła produktu została wzbogacona w ekstrakt z kwiatów lipy i miód oraz hydrolizowane białka pszenicy. Produkt dba o potrzeby skóry. Intensywnie nawilża. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 8. Soap mydło Linden Blossom

  19,46 zł

  Wyjątkowe, delikatnie oczyszczające mydło do ciała od marki STENDERS. Ręcznie robione. Pozostawia skórę odświeżoną i zmiękczoną. Zawiera suszone kwiaty lipy, olejek ze słodkich migdałów oraz cenny ekstrakt z kwiatów lipy. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 9. Softening Shower Oil zmiękczający olejek pod prysznic Seaberry

  34,04 zł

  Wyjątkowy olejek do ciała do stosowania pod prysznicem od marki STENDERS. Olejek delikatnie oczyszcza skórę. Pozostawia na niej, przyjemny zapach owocow rokitnika. Zmiękcza i regeneruje skórę dzięki zawartym w jego formule cennym składnikom takim jak olejek z rokitnika. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 10. 24 Carat Gold Body Cream krem do ciała

  72,17 zł

  Wyjątkowy krem do ciała z ekskluzywnej złotej linii od marki STENDERS. Krem nawilża, odzywia i zmiękcza skórę, pozostawiając ją wygładzoną. Zawarte w jego bogatej formule cząsteczki złota przenikają do głębszych warstw skóry, regenerują komórki i przywracają im młodość. Krem zawiera również ekstrakt z granatu oraz olejek arganowy. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 11. 24 Carat Gold Body Scrub peeling do ciała

  67,91 zł

  Wyjątkowy peeling do ciała z ekskluzywnej złotej linii od marki STENDERS. Peeling złuszcza martwy naskórek i zmiękcza skórę. Zawiera cząsteczki 24 karatowego złota, które przenikają do głębszych warstw skóry, regenerują komórki i przywracają im młodość. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 12. 24 Carat Gold Shower Gel żel pod prysznic

  65,36 zł

  Wyjątkowy żel pod prysznic z ekskluzywnej złotej linii od marki STENDERS. Żel oczyszcza, nawilża i zmiękcza skórę. Zawarte w jego bogatej formule cząsteczki złota przenikają do głębszych warstw skóry, regenerują komórki i przywracają im młodość. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 13. 24 Carat Gold Soap mydło

  40,71 zł

  Wyjątkowe mydło z ekskluzywnej złotej linii od marki STENDERS. Tworzy z mycia wyjątkowy, relaksujący zabieg. Pozostawia skórę zmiękczoną i przyjemnie pachnącą. Zawarte w jego bogatej formule cząsteczki złota przenikają do głębszych warstw skóry, regenerują komórki i przywracają im młodość. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 14. Bath Bubble Ball musująca kula do kąpieli Apricot

  16,07 zł

  Wyjątkowa, musująca kula do kąpieli od marki STENDERS. Ręcznie robiona kula sprawi, iż kąpiel stanie się niezwykłym, bogatym w aromaty doznaniem. Odświeża i uprzyjemnia kąpiel. Morelowy zapach wprawi w letni, pełny słońca nastrój. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

 15. Bath Bubble Ball musująca kula do kąpieli Grapefruit

  16,07 zł

  Wyjątkowa, musująca kula do kąpieli od marki STENDERS. Ręcznie robiona kula sprawi, iż kąpiel stanie się niezwykłym, bogatym w aromaty doznaniem. Odświeża i uprzyjemnia kąpiel. Grejpfrutowy zapach działa energizująco. Marka STENDERS to gwarancja najwyższej jakości produktów stworzonych ze starannie wyselekcjonowanych surowców, inspirowanych naturą.

   

Produkty 1 do 15 z 45

Pokaż / 5 / 15 / 25