Weleda

Weleda jest pionierem i wiodącym światowym producentem holistycznych kosmetyków naturalnych oraz leków antropozoficznych, które zapewniają ludziom dobrostan, energię i działanie lecznicze.

Trzy główne siedziby firmy Weleda zlokalizowane są blisko siebie: centrala w Arlesheim w Szwajcarii mieści się zaledwie kilka kilometrów od naszej siedziby w Huningue, we Francji. Zakłady produkcyjne znajdują się w Schwäbisch Gmünd, niedaleko Stuttgartu w północno-wschodnich Niemczech.

W tych trzech miejscach przetwarza się większość z 1000. naturalnych surowców produkowanych w sposób zrównoważony na potrzeby produktów marki Weleda. Powstaje tu ponad 100 naturalnych kosmetyków, 10 produktów dietetycznych i około 2500 leków.

Najwyższe standardy jakości i rozważne wykorzystywanie zasobów mają ogromne znaczenie przy produkcji naszych produktów. Około 78% surowców pochodzi z naszych własnych upraw organicznych i biodynamicznych oraz z kontrolowanych zbiorów roślin dziko rosnących. Wszystkie nasze formuły produkowane są na bazie naturalnych substancji. Konsekwentnie unikamy sztucznych konserwantów i barwników. Weleda cieszy się doskonałą reputacją jako firma zapewniająca wysoką jakość, godna zaufania i rozwijająca swoją działalność biznesową w zrównoważony sposób.

   

1 produkt(ów)

Pokaż / 15 / 30 / 60

   

1 produkt(ów)

Pokaż / 15 / 30 / 60