Cellular Body Oil- suchy olejek do ciała

Institut Esthederm Cellular Body Oil- suchy olejek do ciała

146,00 zł (125 ml)

Suchy olejek wzmacniający i regenerujący do ciała. Formuła „drugiej skóry”.

DZIAŁANIE:

Skóra jest dogłębnie nawilżona i wzmocniona, dzięki uzupełnieniu jej lipidów*. Już po pierwszym użyciu skóra staje się wyraźnie gładsza, bardziej aksamitna i promienna. Długotrwały efekt optymalnego ukojenia i komfortu dla skóry. * Znaczny wzrost średniego indeksu lipidowego o +265 μg/cm² po 30 minutach dla 100% uczestników panelu testowego. Test skuteczności uzupełnienia lipidów - 20 ochotników, w wieku od 22-75, z suchą lub bardzo suchą skórą - badanie wykonano przy użyciu sebumetr-u.

Składniki aktywne:

Kombinacja biomimetycznych lipidów: EXTRACELLULAR LIPIDS (ceramidy, skwalan, trójglicerydy) - działają na powierzchni hydrolipidowej, uzupełniając brakujące lipidy. Natychmiast eliminują uczucie suchości i dyskomfortu. MEMBRANE LIPIDS (fosfolipidy, glikolipidy i fitosterole) - działają w komórkach, zachowując ich integralność. Chronią przed podrażnieniami i zapobiegają powstawaniu stanom zapalnym skóry. TOCOPHEROLS - działają antyoksydacyjnie. WYCIĄG Z BULWY CIBORY JADALNEJ (Souchet) I OLEJKI Z OTRĘBÓW RYŻU, bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (kwas oleinowy Omega-9 i kwas linolowy Omega-6) - zapewniają długotrwałe nawilżenie i działanie przeciwutleniające.

DLA KOGO?

Codzienna pielęgnacja normalnej lub suchej skóry.

REZULTATY:

Skóra jest dogłębnie nawilżona i wzmocniona. Bardziej gładka i promienna.

Zastosowanie produktu

JAK STOSOWAĆ:

Wstrząsnąć przed użyciem. Wmasować w skórę okrężnymi ruchami, z uwzględnieniem przesuszonych obszarów, szczególnie kolan i łokci. Dla chwili relaksu, stosuj jako olejek do masażu.