OVAL 3 Pędzel do podkładu

Econtour OVAL 3 Pędzel do podkładu

29,99 zł (1 szt.)

Innowacyjny pędzel do aplikacji podkładu pod makijaż. Specjalnie wyprofilowany, umożliwia uzyskanie naturalnego i jednolitego odcienia cery. Idealnie nadaje się do aplikacji płynnego podkładu, a także bazy pod makijaż.

Włosie zastosowane w pędzlach-szczotkach ECOntour jest niezwykle wysokiej jakości. Jego gęstość jest tak duża, że praktycznie nie występuje zjawisko „wypijania” aplikowanego produktu. Co więcej, standardowa aplikacja dzięki takiemu układowi włosia wymaga nabierania minimalnej ilości np. pudru czy podkładu, co widocznie wpływa na codzienne zużycie kosmetyków. Wierzchnia jego warstwa to niezwykle delikatna i przyjazna skórze powierzchnia. Nie powoduje żadnych podrażnień, a jedynie subtelnie głaszcze cerę kosmetykami.

Ergonomiczna rączka sprawia, iż mimo nowatorskiej metody nakładania produktów jest to wygodne i nie sprawia większych trudności. Zastosowane kształty „główek” pozwalają niezwykle precyzyjnie aplikować produkty. Pędzel-szczotka to produkt niezwykle trwały i łatwy w pielęgnacji. Wystarczy umyć go wodą z mydłem lub szamponem i pozostawić do wyschnięcia.

Zastosowanie produktu

Za jego pomocą zapakujesz podkład, a także bazę pod makijaż.

Obserwuj Econtour