Professional Makeup Sponges - Flower

Emite Makeup Professional Makeup Sponges - Flower

Profesjonalne gąbeczki do makijażu służące do aplikacji podkładów w płynie, kremowych pudrów i różów do policzków w kremie. Ich kształt sprawia, że gąbeczka bez problemu dociera do miejsc trudnodostępnych i wrażliwych, jak okolice oczu i nosa. Porowata struktura zapewnia jedwabiste wykończenie makijażu. Profesjonalne gąbeczki nie zawierają lateksu ani żadnych substancji podrażniających wrażliwą skórę.

Cena: 50,00 zł (6 szt.)

Zastosowanie produktu

Podkład w płynie: Rozprowadź podkład za pomocą kolistych ruchów od obszaru nosa ku zewnętrznym partiom twarzy. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu lepszego krycia, użyj suchej gąbeczki. Jeśli chcesz osiągnąć naturalny efekt i lekkie krycie, zmocz gąbeczkę przed użyciem.

Podkład w kompakcie: Nałóż podkład kolistymi ruchami, lekko dociskając gąbeczkę do twarzy. Upewnij się, że produkt został równomiernie rozprowadzony, np. przy linii włosów. Podkład w kompakcie zawsze nakładaj przy pomocy suchej gąbeczki.

Róż w kremie: Do nałożenia różu w kremie zawsze używaj suchej gąbeczki. Rozprowadź produkt za pomocą kolistych ruchów, wzdłuż linii kości policzkowych, aż do linii włosów.


HIGIENA
Gąbeczka do makijażu powinna być czyszczona po każdej aplikacji. Użyj delikatnego mydła i dokładnie opłucz gąbeczkę pod bieżącą wodą. Kiedy gąbeczka jest mokra, zwiększa swoją objętość, dzięki czemu łatwiej ją wyczyścić. Kiedy gąbeczka wyschnie, wróci do swojego pierwotnego rozmiaru. Dla utrzymania higieny zmieniaj gąbeczki cyklicznie.

Obserwuj Emite Makeup