Informacje

Jak to działa?

Pudełka od BeGlossy to kosmetyczne zestawy-niespodzianki, zawierające co najmniej 5 mini produktów. Zamawiając pudełko nie wiesz, co znajdziesz w środku – i o to tutaj chodzi! Dzięki comiesięcznej przesyłce do BeGlossy możesz nieustannie testować, poznawać i odkrywać produkty kosmetyczne wielu marek. Nie ważne, czy wybierzesz comiesięczną subskrypcję czy zdecydujesz się na pakiet – BeGlossy zawsze będzie idealnym prezentem od Ciebie dla… siebie!

 • Dołącz do BeGlossy

  Krok 1

  Dołącz do BeGlossy WYKUP SUBSKRYPCJĘ ONLINE Złóż zamówienie na www.beglossy.pl. W naszej podstawowej ofercie znajdziesz przede wszystkim pudełko BeGlossy (nasz różowy klasyk) oraz GOLDENBOX (linia luksusowa). Każde z nich możesz zamówić w formie comiesięcznej subskrypcji lub wykupić pakiet na określoną liczbę miesięcy. Co miesiąc wyślemy do Ciebie zestaw wyjątkowych kosmetyków do przetestowania w domu.
 • Daj się poznać

  Krok 2

  Daj się poznać UZUPEŁNIJ SWÓJ PROFIL PIĘKNOŚCI Po złożeniu zamówienia wypełnij krótki formularz, dzięki któremu będziemy mogli lepiej poznać Twoje kosmetyczne potrzeby. Na podstawie Twoich odpowiedzi, będziemy mogli trafniej dobierać produkty do Twojego pudełka, zawsze wtedy, gdy będzie to możliwe. Dzięki temu lepiej dopasujemy kosmetyki do Twoich potrzeb.
 • Odbierz I rozpakuj niespodziankę

  Krok 3

  Dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy ODBIERZ I ROZPAKUJ NIESPODZIANKĘ Kurier dostarczy do Ciebie box, w którym znajdziesz co najmniej 5 mini produktów do przetestowania. Wartość zestawu, który od nas otrzymujesz, zawsze znacznie przekracza cenę, którą płacisz. W naszych pudełkach często znajdziesz również produkty pełnowymiarowe! Naszym celem jest Cię zaskoczyć i pozwolić Ci zakochać się w którymś z nich – a może nawet w kilku? Nasi eksperci wybiorą dla Ciebie produkty, które Cię zaskoczą!
 • Testuj kosmetyki

  Krok 4

  Testuj kosmetyki POZNAJ OTRZYMANE PRODUKTY Najważniejsza część przygody – testowanie! Poznaj każdy z produktów, bez wyjątku. Podejdź z entuzjazmem nawet do kosmetyków, które na pierwszy rzut oka nie przyciągają Twojej uwagi. Często okazuje się, że pozory mylą – to może być Twoja kosmetyczna perełka! Miniatury, które znajdziesz w pudełku, wystarczą na kilka zastosowań. Możesz sprawdzić, czy podoba Ci się konsystencja i zapach danego produktu, czy odpowiada Ci jego działanie i czy nie uczulają Cię zawarte w nim składniki. Sprawdź ich właściwości w domowym zaciszu.
 • Podziel się opinią o kosmetykach

  Krok 5

  Podziel się opinią o kosmetykach WYPEŁNIJ ANKIETY Bardzo zależy nam na Twojej opinii o kosmetykach, dlatego nagrodzimy ją punktami. Ankiety znajdziesz na swoim Koncie Klienta w zakładce Ankiety. Powinny pojawić się tam po około tygodniu od premierowej wysyłki pudełka. Gdy uzbierasz 1000 punktów GlossyDots, będziesz mogła wymienić je na darmowe pudełko! Zależy nam na Twojej opinii.
Poprzednie edycje

Zamów box

Wybierz ofertę dla siebie

Klasyczne pudełko BeGlossy czy luksusowy GOLDENBOX? Wybierz ofertę, która będzie odpowiednia dla Ciebie!

 • Box BeGlossy BeGlossy BeGlossy to nasze kultowe pudełko. Wybierając ten box możesz się spodziewać większej liczby pełnowymiarowych kosmetyków. Od czasu do czasu znajdziesz tu również niekosmetyczne niespodzianki od zaprzyjaźnionych z nami firm. Cena od: 59 zł 5 lub więcej produktów w pudełku Wartość boxa to zawsze więcej niż 100 zł Duża liczba produktów pełnowymiarowych Nowa edycja pojawia się co miesiąc Zamów
 • Box Goldenbox GOLDENBOX GOLDENBOX to nasza linia premium. Wybierz ten box, jeśli chcesz testować głównie produkty marek luksusowych, niszowych, kosmetyki wegańskie czy naturalne. Wartość tego pudełka jest o wiele wyższa niż klasycznego BeGlossy. Cena od: 139 zł 6 lub więcej produktów w pudełku Wartość boxa to zawsze więcej niż 250 zł Produkty kosmetyczne z wyższej półki Nowa edycja pojawia się co miesiąc Zamów
Zobacz wszystkie boxy

Marki

Sprawdź naszych partnerów

Zobacz z jakimi markami współpracujemy
oraz zapoznaj się z ich produktami.

Zobacz wszystkie