Bambusowy peeling gruboziarnisty z ekstraktem z mięty

LIRENE Bambusowy peeling gruboziarnisty z ekstraktem z mięty

Peeling gruboziarnisty skutecznie usuwa martwe komórki naskórka i zapewnia intensywne wygładzenie. Eliminuje zanieczyszczenia i nadmiar sebum oraz zmniejsza widoczność porów i zaskórników, pozostawiając skórę intensywnie i głęboko oczyszczoną, dając jednocześnie przyjemne uczucie chłodzenia. Ekstrakt z mięty zapewnia poczucie świeżości i czystości. Odpowiedni dla każdego typu skóry, szczególnie mieszanej i tłustej z widocznymi niedoskonałościami.
Składniki aktywne: - Drobiny z bambusa – naturalne drobiny ultra-intensywnie peelingują skórę, oczyszczając ją z zanieczyszczeń oraz usuwając nadmiar sebum. - Roślinny pore-reduktor – widocznie odblokowuje i zwęża pory oraz zmniejsza produkcję sebum. Skóra jest rozjaśniona, a koloryt ujednolicony. - Ekstrakt z mięty, bambusa, lotosu i lilii wodnej – intensywnie odświeżają skórę, przynosząc ukojenie od zanieczyszczeń.
Udowodniona skuteczność*: odświeżenie – 97% redukcja nadmiaru sebum – 87% zmniejszenie widoczności porów – 77%
*Test IN VIVO – ocena w grupie kobiet z cerą mieszaną i tłustą po 2 tygodniach stosowania.

Cena: 16,99 zł (75 ml)

Zastosowanie produktu

Dwa razy w tygodniu nanieść peeling, omijając okolice oczu i masować kolistymi ruchami przez 2-3 minuty. Zmyć dokładnie ciepłą wodą. BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ potwierdzone w Laboratorium Naukowym LIRENE. TESTOWANO DERMATOLOGICZNIE.

Składniki

Składniki aktywne
pantenol
soczewica (Lens esculenta- Lentil Seed Extract)
lilia wodna (Nymphaea Alba, Clintonia Borealis, Water Lily)
bambus (Bambusa Vulgaris)
mięta pieprzowa (Mentha Piperita )
lotos biały (Nelumbo Nucifera Flower Extract)