Miętowy żel peelingujący z węglem z bambusa

LIRENE Miętowy żel peelingujący z węglem z bambusa

Głęboko oczyszczający żel peelingujący skutecznie usuwa zanieczyszczenia, makijaż oraz nadmiar sebum, pozostawiając skórę intensywnie i głęboko oczyszczoną, dając jednocześnie przyjemne uczucie chłodzenia. Ekstrakt z mięty zapewnia poczucie świeżości i czystości na dłużej. Naturalne składniki aktywne normalizują pracę gruczołów łojowych, zwężając i oczyszczając pory oraz zmniejszają przetłuszczanie i błyszczenie skóry. Odpowiedni dla każdego typu skóry, szczególnie mieszanej i tłustej.
Składniki aktywne: - Węgiel z bambusa – usuwa nadmiar martwego naskórka zmniejszając widoczność porów oraz zaskórników. Pochłania zanieczyszczenia i nadmiar sebum pozostawiając skórę nieskazitelnie gładką i głęboko oczyszczoną. - Wyciągi z bambusa, lotosu i lilii wodnej – bogate w krzemionkę, normalizują wydzielanie sebum, regenerują i nawilżają. - Ekstrakt z mięty – intensywnie odświeża skórę, przynosząc ukojenie. Dzięki zawartości flawonoidów, skóra jest pełna witalności.
Udowodniona skuteczność*: usunięcie martwego naskórka – 96% redukcja nadmiaru sebum – 93% oczyszczenie porów – 82%
*Test IN VIVO – ocena w grupie kobiet z cerą mieszaną i tłustą po 2 tygodniach stosowania.

Cena: 16,99 zł (150 ml)

Zastosowanie produktu

Nanieść żel na wilgotną skórę twarzy i szyi, lekko masować kolistymi ruchami, omijając okolice oczu, a następnie zmyć ciepłą wodą. Do stosowania rano i wieczorem w codziennej pielęgnacji oczyszczającej. BEZPIECZEŃSTWO i SKUTECZNOŚĆ potwierdzone w Laboratorium Naukowym LIRENE.

Składniki

Składniki aktywne
lilia wodna (Nymphaea Alba, Clintonia Borealis, Water Lily)
bambus (Bambusa Vulgaris)
mięta pieprzowa (Mentha Piperita )
lotos biały (Nelumbo Nucifera Flower Extract)
Węgiel drzewny (Vegetable Charcoal, Charcoal Powder, węgiel torfowy, węgiel z bambusa)