Sun Shot Peeling Wygładzający + Samoopalacz do ciała

LIRENE Sun Shot Peeling Wygładzający + Samoopalacz do ciała

1 ETAP – PEELING WYGŁADZAJĄCY
Peeling gruboziarnisty idealnie oczyszcza skórę, sprawiając, że staje się aksamitnie gładka i odświeżona. Stanowi doskonałe przygotowanie skóry przed nałożeniem balsamu samoopalającego. Efekt jest bardziej widoczny i utrzymuje się dłużej na skórze. Wosk z mango nawilża i pozostawia na skórze delikatną, przyjemną warstwę odżywczą, która nadaje miękkość i elastyczność. Kuszący zapach dojrzałego mango to zmysłowy relaks dla skóry.
EFEKT PO PEELINGU:* Skuteczne złuszczenie martwego naskórka – 83% Skóra miękka w dotyku – 100% Odświeżenie i wygładzenie – 97%
Stosowanie: Nałożyć na wilgotną skórę ciała i delikatnie masować przez kilka minut. Dokładnie spłukać.

2 ETAP – BALSAM SAMOOPALAJĄCY
Balsam zapewnia efekt skóry muśniętej słoncem – nadaje równomierny, złocisty koloryt, bez smug i przebarwień. Opalenizna pojawia się już po 3 godzinach po zastosowaniu zabiegu i utrzymuje się do 4 dni. Wyciąg z bursztynu wykazuje działanie regenerujące i łagodzące na skórę. Przyjemny zapach balsamu sprawia, że stosowanie jest prawdziwą przyjemnością.
EFEKT 2-ETAPOWEGO ZABIEGU:* Piękna, złociście opalona skóra – 78% Opalenizna równomierna, bez smug i przebarwień – 65%
Wystarczy 1 aplikacja aby cieszyć się piękną, złociście opaloną skórą! W celu wzmocnienia efektu opalenizny należy powtórzyć zabieg SUN SHOT lub zastosowac brązujący balsam Lirene z serii Bronze Collection.

Cena: 3,99 zł (2 x 10 ml)

Zastosowanie produktu

Rozprowadzić równomiernie na skórze uprzednio wygładzonej peelingiem. Po aplikacji umyć ręce. Przed założeniem ubrania poczekać na całkowite wchłonięcie balsamu. Balsam nie brudzi ubrań. Testowano dermatologicznie.

Składniki

Składniki aktywne
salicynian sodu (Sodium Salicylate)
mango
dihydroksyaceton (DHA)
papaja (Carica Papaya Fruit Extract )
Algin
bursztyn