2013 z GLOSSYBOX – podsumowanie roku!

2013 z GLOSSYBOX – podsumowanie roku!

Rok 2013 już za nami! Początek roku to zawsze dobry moment do podsumowań oraz wyznaczania sobie nowych celów. U nas wydarzyło się naprawdę sporo. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi najlepszymi momentami roku 2013, a przy okazji pokazać jak bardzo się rozwinęliśmy i jak wiele osiągnęliśmy.

Na początek statystyki – ale nie martwcie się. Jak zwykle postaraliśmy się, żeby ich forma była czytelna i glossy 😉

Infografika MASTER-2014

Edycje specjalne:

Rok 2013 obfitował w edycje specjalne GLOSSYBOX. Staraliśmy się spełnić Wasze oczekiwania oraz dać możliwość testowania produktów kosmetycznych Waszym bliskim. Okazuje się, że mężczyźni również lubią rozpakowywać pudełka GLOSSYBOX – dlatego też stworzyliśmy aż 3 edycje GLOSSYBOX MAN:

GLOSSYBOX MAN

Stworzyliśmy również kilka edycji tematycznych, w związku ze specjalnymi okazjami, m.in.: GLOSSYBOX na Dzień Matki, GLOSSYBOX, Powiedz Tak!, GLOSSYBOX mom&baby, GLOSSYBOX Gwiazdkowy Prezent oraz GLOSSYBOX Piękne Święta, a także edycję we współpracy z marką Gillette: GLOSSYBOX Gillette Venus&Olay:

Edycje specjalne

Październikowa edycja GLOSSYBOX powstała we współpracy z Kasią Tusk – autorką bloga Make Life Easier:

GLOSSYBOX by Kasia Tusk

Naszym wielkim sukcesem była również konferencja prasowa, którą przygotowaliśmy w połowie roku 2013:

Konferencja prasowa

Nie mogło nas zabraknąć na największych wydarzeniach modowych roku. Pojawiliśmy się więc na FashionPhilosophy Fashion Week Poland, który odbył się w kwietniu w Łodzi:

Fashion Week

A także na Sopot Art&Fashion Week, który był jednym z najważniejszych wydarzeń modowych lata:

Sopot Art&Fashion

Ogromnie cieszy nas, że byliśmy partnerem ważnego dla wszystkich filmu „Wałęsa” w reżyserii Andrzeja Wajdy:

Wałęsa

Końcówka roku obfitowała w wiele niespodzianek. Stworzyliśmy dla Was nowy, lifestyle’owy fan page, gdzie będziecie mogły śledzić najnowsze informacje ze świata urody, otrzymywać wyjątkowe zniżki, a także brać udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami! Serdecznie zapraszamy Was do polubienia beGLOSSY!

Po podsumowaniach, czas na postanowienia noworoczne.
W 2014 r. pragniemy szerzyć ideę beauty box w Polsce w jeszcze lepszy sposób! Chcielibyśmy dostarczać Wam wiedzy na temat produktów kosmetycznych oraz ich mądrego kupowania dzięki wcześniejszemu testowaniu. Mamy nadzieję, że rozumiecie ideę bycia GLOSSY – piękna zewnętrznego i wewnętrznego. Pamiętajcie, GLOSSY girl to pewna siebie, świadoma swoich wartości kobieta, podążająca za najnowszymi trendami, kochająca urodę i modę i charakteryzująca się sporą wiedzą na ten temat.

 

Mamy w planach drobne zmiany, o których dowiecie się już niebawem.

Póki co, chcielibyśmy poznać Waszą opinię na nasz temat. Dzięki Wam i razem z Wami chcemy się udoskonalać. Zachęcamy Was do wypełnienia specjalnie przygotowanej ankiety, dzięki której poznamy Wasze opinie i oczekiwania wobec pomysłu na testowanie kosmetyków w Polsce. Każda z Was, która posiada konto na naszej stronie, zaloguje się na nim i wypełni ankietę, otrzyma w prezencie od nas 20 GLOSSYDots (jeśli nie wiesz o co chodzi, zajrzyj tutaj). Dodatkowo każda osoba, która wypełni ankietę (bez względu na to czy posiada konto w serwisie GLOSSYBOX, czy też nie), ma szansę na zdobycie 2 produktów GLOSSYBOX – otrzyma je co 20 osoba wypełniająca ankietę.

WYPEŁNIJ ANKIETĘ 

Pamiętajcie, że poznając z nami różnego rodzaju produkty kosmetyczne, stajecie się świadomymi konsumentkami, które same mądrze dokonują wyborów podczas zakupów. Dziękujemy, że jesteście i pamiętajcie… beGLOSSY!

 

2 Comments

  1. Agata
    Agata01-16-2014

    Oszałamiające ilości kosmetyków w pudełkach 🙂 Takie małe pudełko a tyle radości daje 🙂 Super, że jesteście!!

  2. Marta
    Marta01-16-2014

    gratuluje 😉 cieszę się, że mam w tym swój udział 😉

Leave a Reply