5 kosmetyków, które przerażają facetów

5 kosmetyków, które przerażają facetów

Kobiety uwielbiają dbać o siebie i spędzać godziny na pielęgnacji swojego ciała. W czeluściach szuflad kryje się u nich zawsze niezliczona ilość kosmetyków. Gdy przychodzi wieczór, mają ochotę tylko na kąpiel, maseczkę i odpoczynek na kanapie. Jednak wtedy często pojawia się ich wystraszony partner i pyta „Co Ty masz na twarzy?”. Znacie ten scenariusz? Poznajcie 5 kosmetyków, które przerażają facetów i lepiej ich przy nich nie używać.

5 kosmetyków, które przerażają facetów1. Maska w płachcie

Uwielbiana przez kobiety, znienawidzona przez mężczyzn. Maski w płachcie to hit, który przywędrował do nas z Azji i jest sekretem nieskazitelnej urody płci pięknej z tamtego regionu. Jej wygodna aplikacja pozwala na prawdziwy relaks i dokładne nawilżenie twarzy. Pomimo tego, że nie wygląda się w niej atrakcyjnie. To prawdziwa bomba witaminowa!

 

5 kosmetyków, które przerażają facetów2. Bronzer i rozświetlacz

Ten produkt to całkowicie czarna magia dla naszych partnerów. Nie rozumieją oni, bowiem czemu kobiety na twarz nakładają cień czy brokat. Z resztą to niejedyny element makijażu, który jest przez nich niezrozumiały.

 

 

5 kosmetyków, które przerażają facetów3. Maska z zieloną glinką

Pewnie już nie raz udało Wam się kogoś przestraszyć, kiedy nałożyłyście maseczkę z kolorową glinką. Według mężczyzn jej ciemnozielony kolor przypomina najczęściej o bajkowej postaci Shreka, więc w najlepszym wypadku zostaniecie nazwane królewną Fioną. Jednak jej wartości są nieocenione, bo doskonale wygląda skórę całego ciała.

5 kosmetyków, które przerażają facetów4. Olejki

Klientki beGLOSSY miały okazję już poznać zbawienną moc olejków do twarzy i ciała. Doskonale nawilżają i regenerują naszą skórę, jednak ich oleista formuła może odstraszyć niejednego faceta.

 

 

5 kosmetyków, które przerażają facetów5. Pomady i cienie do brwi

Kobiety uwielbiają podkreślać swoją urodę makijażem. Ważnym elementem są brwi, które nazywa się ramami twarzy. U większości Polek są one rzadkie i bez wyrazu, dlatego podkreśla się je kosmetykami do stylizacji brwi. Jednak nieumiejętnie zrobiony makijaż, może bardzo zaszkodzić naszemu wyglądowi. Brwi narysowane po linijkę przerażają wtedy nie tylko panów!

To już wszystkie kosmetyki, które przerażają facetów. Czy Wy dodałybyście coś do tej listy? Dajcie znać w komentarzach!

Leave a Reply