5 makijażowych faktów o mnie – Magdalena Pieczonka i jej tajniki makijażu

5 makijażowych faktów o mnie – Magdalena Pieczonka i jej tajniki makijażu

Magdalena Pieczonka od lat regularnie publikuje tutoriale makijażowe z udziałem gwiazd i modelek na swoim kanale YouTube. Być może na co dzień także jesteś makijażystką lub entuzjastką make-upu, a może dopiero zaczynasz przygodę z tym kolorowym światem. W każdym przypadku warto przeczytać więcej o Magdzie Pieczonce i jej tajnikach makijażu.

Top 5 kosmetyków makijażowych wszech czasów

Podkład — pięknie wyrównuje skórę, mam kilka ulubionych. Na pewno rozświetlacz, bo dodaje lekkości i świeżości, pod warunkiem że skóra jest ładna, nie ma wyprysków i mocnych zmarszczek. I bronzer, bo świetnie modeluje twarz. Dorzuciłabym też produkt do brwi, jeśli są w nich ubytki, bo może wyostrzyć rysy. Wreszcie coś do nawilżenia ust.

Mój patent na jesienny look

U mnie makijaż wygląda cały czas tak samo. Kolory zostawiam na lato, a jesienią stawiam na klasykę. W makijażu jesiennym lubię burgundy, brązy, bordo. Piękna skóra, podkreślone brwi i mocny kolor na ustach — to mój jesienny look.

Najwięcej mam w kosmetyczce

Kosmetyków do pielęgnacji. W życiu nie powiedziałabyś, że moja łazienka to łazienka makijażystki. Mam małą kosmetyczkę z kolorówką, a w niej tylko podstawowe produkty. Czasem nawet się denerwuję, że nie mam się czym umalować na wyjście. Za to mam dużo kremów, olejów, maseczek — to lubię. Jeśli nie ma dobrej pielęgnacji, to makijaż nie wygląda dobrze, więc u mnie pielęgnacja wygrywa.

Mocne oko czy mocne usta?

Mocne oko. Mam duże oczy i na co dzień dodatkowo noszę kreskę. Przez to, że mam uzupełnione rzęsy, oczy są już podkreślone bez malowania. Gdy nie mam czasu, a planuję wielkie wyjście, to podkreślam usta. Najczęściej jednak zobaczysz u mnie wyraźne brwi, rzęsy, kreskę i naturalne usta.

Mój ulubiony makijażowy look

Rozświetlona skóra i kreska na oku, z tym jestem kojarzona. Rozświetlony look, który sprawia, że wygląda się młodo.

Poznaj „Twój make-up z gwiazdami”

Magdalena Pieczonka w swojej pierwszej książce „Twój make-up z gwiazdami” zawarła techniki poznane i ugruntowane na przestrzeni lat, kiedy zdobywała doświadczenie w pracy makijażystki, a zarazem realizowała swoją pasję. Znajdziesz w niej tutoriale krok po kroku, porady, triki i ciekawostki oraz poznasz tajniki warsztatu.

Do udziału w pracy nad książką zaprosiła kilka zaprzyjaźnionych gwiazd, żeby swoją obecnością nadały jej blask i wprowadziły do niej przyjazną atmosferę. Każda z nich reprezentuje inny typ urody, a co za tym idzie — odmienny rodzaj makijażu, który dostosowała do ich potrzeb, upodobań i stylu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie.

 

Leave a Reply