5 sposobów na utrwalenie fryzury z OSIS+

5 sposobów na utrwalenie fryzury z OSIS+

Masz niesforne włosy i Twoja fryzura potrzebuje mocnego utrwalenia, a Ty nie lubisz obciążonych i sklejonych włosów? W pudełku beGLOSSY Summer Smile znalazły się dwa wyjątkowe produkty do stylizacji włosów od OSIS+, które zapewnią Ci mocne i elastyczne utrwalenie Twojej stylizacji.

SPOSÓB 1

Stylizacje i utrwalenie włosów możesz zacząć już na etapie suszenia. Wykonując tę czynność rozpryskaj lakier w tę stronę, w którą kierujesz strumień powietrza. W tej sposób produkt naturalnie osiądzie na Twoich włosach i nie sklei ich.

COVER_Blog_OSIS-2

SPOSÓB 2

Kolejnym sposobem na utrwalenie Twojej fryzury jest spryskanie lakierem najpierw dłoni. Następnie przesuń spryskaną dłonią po włosach, aby wygładzić ich strukturę. Ta metoda sprawdzi się idealnie zarówno przy długich, jak i krótkich włosach.

COVER_Blog_OSIS-1

SPOSÓB 3

Rozpyli lakier z większej odległości niż zwykle. Proponujemy 20-30 cm nad głową, aby produkt spokojnie mógł opaść na włosy, utrwalając Twoją fryzurę na długie godziny.

SPOSÓB 4

Jeśli zależy Ci na objętości, pochyl głowę i dopiero wtedy spryskuj włosy lakierem! Ważne, aby rozpylać produkt krótkimi seriami na suche włosy. Wykorzystaj technikę warstw dla niesamowicie skutecznego utrwalenia i podkreślenia kreatywnej stylizacji.

COVER_Blog_OSIS-4

SPOSÓB 5

Jeśli nie lubisz używać lakieru do włosy musisz spróbować nowej linii OSIS+ SESSION LABEL, która bazuje na nietypowych składnikach, takich jak aktywny węgiel, który posiada właściwości wchłaniające i oczyszczające. W skład linii wchodzi też nowa generacja perfekcyjnej nietłustej pasty, która zapewni ostre wykończenie i matową teksturę dla destrukcyjnych stylizacji. W jej składzie znajdziesz również wosk pszczeli pochodzenia naturalnego – dla szorstkiego i matowego wykończenia. Wystarczy niewielką ilość produktu nałożyć na dłonie i wystylizować na suche włosy.

COVER_Blog_OSIS-3

..

Jeśli chcesz przetestować te produkty, zamów edycję beGLOSSY Summer Smile. Rozpocznij swoją przygodę z beGLOSSY i testuj co miesiąc nowości kosmetyczne w swoim domu!

BANNER_BLOG_ZAMOW_ZAWARTOSC

Leave a Reply

WordPress spam zablokowany CleanTalk.