8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta

Smartfony i aplikacje opanowały nasze codzienne życie. Wciąż pojawiają się nowe, które ułatwiają nam funkcjonowanie. Firmy prześcigają się wciąż w wymyślaniu nowych. Jednak jakie tak na prawdę aplikacje są przydatne dla każdej z Nas. Dziś przedstawiamy 8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta w swoim telefonie.


8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta1. Blix

 Blix to aplikacja mobilna, która pozwala Ci planować zakupy w domu lub gdziekolwiek jesteś. Bądziesz zawsze na bieżąco i nie będziesz przepłacać, sprawdzając codziennie przeceny, okazje cenowe, rabaty, qpony, wyprzedaże i promocje. Wszystkie gazetki, oferty sklepów, okazje i promocje będą w Twoim smartfonie. Sprawdź szeroką ofertę sklepów, zarówno spożywczych, jak i odzieżowych.

 

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta2. Loko

Słyszałaś kiedyś o Tinderze? W takim razie Loko nie będzie mieć dla Ciebie tajemnic. Niespodzianką jednak będzie, że zamiast przeglądać tam facetów, otrzymujesz dostęp do większości kolekcji modowych dostępnych w najpopularniejszych sklepach internetowych! Wykorzystując tylko ruch kciuka, odrzucasz w lewo te ubrania, które Ci się nie podobają, a w prawo przesuwasz te, które wpadły Ci w oko. Polubione ciuchy lądują w Twojej prywatnej szafie, skąd możesz je kupić. Aplikacja daje też możliwość udostępniania ubrań poprzez facebookowego Messengera – dzięki czemu w łatwy sposób możesz spytać koleżanki o ich opinie. Naszym zdaniem to hit! Więcej informacji znajdziesz na www.goloko.pl.

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta3. Zomato

Zaczynasz być głodna i chciałabyś z łatwością znaleźć fajną knajpę w okolicy? Nic prostszego, jedyne co potrzebujesz to aplikacja Zomato! Zomato nie tylko posiada jedną z największych baz barów i restauracji, ale również weryfikuje czy umieszczone lokale rzeczywiście zasługują na odwiedzenie. Nie biegaj więc po całym mieście bez celu, tylko ciesz się najlepszym jedzeniem w okolicy.

 

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta4. Bitmoji

Bitmoji to Twój osobisty emoji. Dzięki tej aplikacji możesz stworzyć ekspresyjnego, rysunkowego awatara, który przypomina na przykład Ciebie. Możesz wybierać z olbrzymiej biblioteki nalepek – z Tobą w roli głównej! Wklejaj je w dowolną wiadomość tekstową, czat lub uaktualnienie statusu. Aplikacja współpracuje z popularnym Snapchatem i Facebookiem.

 

 

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta5. Nitehype

Z tą aplikacją odkryjesz wydarzenia i kluby w swoim mieście. Teraz możesz przeglądać wydarzenia w klubach z całego nadchodzącego tygodnia. Zobaczyć, które z nich są popularne i zdecydować, gdzie się wybierzesz. Psst! Aplikacja pozwala również na odbieranie darmowych drinków w fajnym lokalach!

 

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta6. Kalendarzyk Bella

Ta aplikacja to totalny must have w telefonie kobiety! Nigdy nie pamiętasz, kiedy zaczyna się Twoja miesiączka, a dni płodne liczysz w pamięci? Dzięki tej aplikacji będziesz mogła z powodzeniem zapisywać dane swojego cyklu na urządzeniu mobilnym. Owulacja, dni niepłodne czy sama menstruacja już Cię nie zaskoczą. Do tego kalendarza możesz zajrzeć w każdej chwili, aktualizować dane, ustawiać przypomnienia. Komfort i wygoda użytkowania tego narzędzia już nigdy nie pozwolą Ci zapomnieć o ważnych dla kobiety dniach.

 

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta7. Listonic

Z Listonic szybko i sprytnie zaplanujesz Swoje zakupy. Przed wyjściem do sklepu, dodajesz produkty do wirtualnego kosza, a później tylko w sklepie odznaczać kupione produkty. Koniec z małymi, papierowymi kartkami, które często się gubią. W aplikacji możesz również korzystać z porad, dodawania cen, sortowania produktów i gazetek promocyjnych!

 

8 aplikacji, które powinna mieć każda kobieta8. MakeupPlus

Zawsze zastanawiałaś się jak będziesz wyglądać w nietypowym kolorze ust lub cieni? Teraz możesz to sprawdzić, bez wychodzenia z domu. Wystarczy zrobić sobie selfie i pobawić się trochę efektami. Całość nie wygląda sztucznie – za co wielki plus!

Leave a Reply