8 sposobów na zastosowanie wody termalnej

8 sposobów na zastosowanie wody termalnej

Lato wyraźnie już puka do naszych drzwi, a wraz z nim pewne kosmetyki, które są idealne o tej porze roku. Odświeżają, ochładzają – poprawiając nam humor. Mowa między innymi o wodzie termalnej. Pokażemy Wam 8 sposobów na zastosowanie wody termalnej. Chcecie wiedzieć jakie? Zapraszamy!

Woda termalna – a co to?

Woda termalna to unikalna kombinacja minerałów i pierwiastków, takich jak na przykład selen, wapń, żelazo, magnez, potas, krzem, sód czy mangan. Udowodnione naukowo są jej działania kojące, łagodzące i przeciwrodnikowe właściwości. Dodatkowo także wzmacnia i regeneruję skórę po kąpielach słonecznych. Zawiera również rygorystyczną formułę, aby zminimalizować ryzyko podrażnień.

Wyjątkowym produktem jest woda termalna z serii dermokosmetyków VICHY, która pochodzi z francuskich wulkanów i bogata jest w 15 naturalnych minerałów.

8 sposobów na zastosowanie wody termalnej:

8-sposobow-na-zastosowanie-wody-termalnej1

Źródło: http://www.cathinthecity.com/avene-skincare-products-giveaway/

1. nawilżenie skóry twarzy

Po nałożeniu kremu lub w ciągu dnia po prostu spryskujemy twarz. Właściwie można to robić często, kiedy tylko odczuwamy, że nasza skóra jest sucha lub ściągnięta.

2. Przy goleniu

Skóra po goleniu jest często podrażniona, a na nogach pojawiają się małe, czerwone kropki. Wystarczy spryskać skórę wodą termalną, aby ukoić podrażnienia.

3. PRZY opalaniu

Leżysz na plaży, a chcesz się odświeżyć? Nic prostszego! Dodatkowo woda termalna sprawdzi się również po opalaniu całego ciała, kiedy jest zaczerwienione lub podrażnione.

4. PRZY ZMYWANIU MAKIJAŻU

Kiedy skończysz zmywać swój wodoodporny makijaż, środkami do tego przeznaczonymi, możesz odczuwać dyskomfort. Warto wtedy spryskać buzie, aby załagodzić podrażnienia i zaczerwienienia.

5. Przy nakładaniu podkładu

Kiedy nakładasz latem swój ulubiony podkład, warto spryskać pędzel. Dzięki temu podkład stanie się lżejszy, a skóra będzie wyglądała bardziej naturalnie.

6. Po nałożeniu makijażu

Kiedy skończysz swój makijaż, nałożysz podkład i puder -dzięki jednemu pryśnięciu możesz, scalić swój make-up. Dodatkowo zniwelujesz efekt zbytniej pudrowości.

7. Po przebudzeniu

Kiedy jesteśmy nie wyspane, mamy podpuchnięte oczy, a nasza skóra jest szara i bez wyrazu.

8. Po prostu w ciągu dnia

Wodę termalną używaj do odświeżenia i ochłodzenia swojej twarzy, kiedy tylko chcesz.

Jak widzicie woda termalna, ma bardzo wiele zastosowań. Pamiętajcie tylko, aby twarz spryskiwać mgiełką ze znacznej odległości. A może Wy macie swoje sposoby? Czekamy na sugestię w komentarzach.

Leave a Reply