beGLOSSY &blogerki – niesamowita akcja z pudełkami!

beGLOSSY &blogerki – niesamowita akcja z pudełkami!

Drogie Glossies,

Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć Wam trochę akcję, którą rozpoczęliśmy na początku marca. Chcieliśmy pokazać wszystkim tym z Was, które co miesiąc otrzymujecie od nas różowe pudełka, że ich tworzenie nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Poza tym, chcieliśmy wprowadzić Was w naszą transformację z GLOSSYBOX na beGLOSSY. Jesteście ciekawe jak przebiegało całe wydarzenie? Zapraszamy do lektury!

Wszystko zaczęło się od scrapbookingu! Każda z naszych ambasadorek otrzymała spersonalizowany zestaw papierów, wstążek, brokatów, naklejek i przeróżnych rzeczy, które służą do scrapbookingu. Scrapbooking jest sztuką ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi. Nazwa pochodzi od ang. scrapbook, oznaczającego taki album. Zadaniem naszych blogerek było przyozdobienie naszego różowego pudełka w taki sposób, aby wyrażało ich styl. Zestawy do scrapbookingu, mające im w tym pomóc przygotował sklep internetowy FifiRifi, specjalizujący się w sprzedaży materiałów do scrapbookingu.

FifiRifi beGLOSSY

Aż 24 blogerki zdecydowały się wziąć udział w naszej akcji! Miały dokładnie tydzień czasu na wykonanie swojej wersji pudełka GLOSSYBOX. Spisały się rewelacyjnie – ich pomysły naprawdę ogromnie przypadły nam do gustu! Jeśli jesteście ciekawe jak dokładnie wyglądało każde jedno pudełko, zerknijcie na ich fan page’e na Facebook’u.

Następnie blogerki otrzymały zestaw produktów kosmetycznych, z których miały wybrać 5, które włożyłyby do swojego pudełka. W zestawach znalazły się: eyeliner w pisaku marki Ace Of Face, serum Argan Oil marki Artego, mgiełka do ciała Paris Amour marki Bath&Body Works, maskara They’re Real marki Benefit, musująca kula do kąpieli Budyń z Rabarbarem, kremowa kuleczka do kąpieli Ciacho oraz kostka do masażu z masła kakaowego Miodowe Lato marki Bomb Cosmetics, krem do biustu z efektem push-up marki Clarena, Eye Roll-On marki Gosh, pomadka w błyszczyku Color Riche Extraordinaire marki L’Oreal, krem Organic Regenerating Day Face Cream marki Love Me Green, koktajl dwufazowy oraz Bright Now Visible Repair Eye Cream marki Lumene, krem nawilżający z dynią oraz aksamitne masło do ciała marki Organique, rewitalizujący balsam do rąk marki Pat&Rub, lakier do paznokci z serii Complete Salon Manicure marki Sally Hansen, Bananowa Odżywka do Włosów marki The Body Shop, olejek do włosów SP Luxe Oil marki Wella SP oraz Clean & Fresh Silky Powder marki Yasumi.

Jak same podkreślały, wybór okazał się dość trudny i wcale nie tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Każda z blogerek wybrała swój własny, niepowtarzalny zestaw kosmetyków, które ich zdaniem, tworzyłyby idealne pudełko. Poświęcony przez nie czas został przez nas nagrodzony. Dla każdej z nich przygotowaliśmy 4 sztuki pudełek, w stylistyce tych, które same tworzyły kilka tygodni wcześniej. Oczywiście pudełka nie były puste – w środku znalazły się wybrane przez blogerki kosmetyki. Wszystkie pudełka wyglądały tak:

2014-04-09 13.09.54

2014-04-09 13.11.05

beGLOSSY

Tak wyglądało pudełko każdej poszczególnej blogerki:

Vlogerka Alicja Czarodziejka:

Alicja Czarodziejka beGLOSSY

2014-03-24 Alicja Czarodziejka

fot. Alicja Czarodziejka

Vlogerka Anioł Na Resorach:

beGLOSSY Anioł Na Resorach

fot. Anioł Na Resorach

Blogerka Anna Antje:

Anna Antje beGLOSSY

2014-03-23 Anna ANTJE

fot. Anna Antje

Blogerka Beauty.Fashion.Shopping:

Beauty.Fashion.Shopping beGLOSSY

fot. Beauty.Fashion.Shopping.

Blogerka Black Dresses:

fot. Black Dresses

Blogerka Bloo90fashion:

Bloo90fashion beGLOSSY

fot. Bloo90fashion

Blogerka Dominika Budzyńska:

Dominika Budzyńska beGLOSSY

fot. Dominika Budzyńska

 Blogerka Estelle Fashion:

Estelle Fashion beGLOSSY

fot. Estelle Fashion

 Blogerka Eve Gore:

Eve Gore beGLOSSY

fot. Eve Gore

Blogerka Fashion Mugging:

fot. Fashion Mugging

Blogerka Jestem Kasia:

Jestem Kasia beGLOSSY

fot. Jestem Kasia

Vlogerka Kajmanowa:

Kajmanowa beGLOSSY

 

fot. Kajmanowa

Blogerka Kolorowa Dusza:

Kolorowa Dusza beGLOSSY

2014-03-22 Kolorowa Dusza

fot. Kolorowa Dusza

Blogerka Kosme-tiki:

Kosme-tiki beGLOSSY

2014-03-25 Kosme-tiki

fot. Kosme-tiki

Blogerki Lena&Lona:

Lena&Lona beGLOSSY

fot. Lena&Lona

Blogerka Maddinka:

fot. Maddinka

Blogerka Make Up Today:

Make Up Today beGLOSSY

2014-03-24 Make Up Today

fot. Make Up Today

Blogerka Miikax3:

IMG_1886

fot. Miikax3

Vlogerka MissPKproejct:

fot. MissPKproject

Blogerka Styloly:

Styloly beGLOSSY

fot. Styloly

 Vlogerka Zmalowana:

IMG_1866

fot. Zmalowana

Vlogerka Zmianoholiczka:

Zmianoholiczka beGLOSSY

fot. Zmianoholiczka

 Vlogerka Grzeex3:

Gryeex3 beGLOSSY

fot. Grzeex3

Blogerka Kadik-Babik:

IMG_1884

fot. Kadik-Babik

 Na blogach i Facebook’ach większości blogerek trwają konkursy, w których można wygrać właśnie te pudełka. Zachęcamy do wzięcia udziału bo pudełka są naprawdę świetne! Jak podobała się Wam akcja z blogerkami? Czy chciałybyście, aby takie wydarzenia były organizowane częściej? Które z pudełek spodobało Wam się najbardziej? Czekamy na Wasze opinie 🙂

2 Comments

 1. Dominika
  Dominika05-05-2014

  W Glossyboxach zdecydowanie króluje tusz do rzęs marki Benefit:)
  Ciekawe czy i nam będzie, dane wypróbować ten kosmetyk… 🙂

 2. Anita
  Anita05-03-2014

  Wyobrażam sobie ile rozterek miały dziewczyny w doborze autorskiego pudełka. Rozterek i przyjemności 🙂 Świetna akcja, gratuluję pomysłu 🙂

Leave a Reply