beGLOSSY Magazyn

beGLOSSY Magazyn

Mimo wzrostu popularności e-czytelnictwa, drukowane magazynu dla kobiet cieszą się nieustającą popularnością. Na półkach w salonach prasowych znajdziemy dziesiątki tytułów dla kobiet. Jeśli jednak szukacie magazynu o urodzie – wybór nie jest wcale taki duży, jak mogłoby się wydawać. Tutaj z pomocą przychodzi beGLOSSY, które stworzyło beGLOSSY Magazyn – kwartalnik o urodzie dla kobiet świadomych, ciekawych i otwartych na nowości.

Dla kogo powstał beGLOSSY Magazyn?

beGLOSSY magazyn wiosna 2014 pierwszy numer

Tak prezentowała się okładka pierwszego numeru, który wiosną 2014 roku trafił do Klientek beGLOSSY.

beGLOSSY Magazyn powstał w odpowiedzi na oczekiwania Klientek beGLOSSY – prawdziwych entuzjastek urody, ciekawych nowych trendów, świadomie wybierających produkty dla siebie. Nasze Klientki otrzymują co miesiąc pudełko pełne kosmetyków do przetestowania, na naszej stronie, Facebooku oraz Instagramie znajdują wiele informacji o tematyce beauty – jednak dla nas to wciąż było za mało i postanowiliśmy dać im więcej! Stworzyliśmy dla nich magazyn, w którym przeczytają ciekawe informacje dotyczące pielęgnacji, makijażu, nowości kosmetycznych, poznają świat kosmetyków od kuchni.

Pierwszy numer beGLOSSY Magazynu ukazał się wiosną 2014 roku i został przyjęty z ogromnym entuzjazmem, co dało nam wiele motywacji do pracy nad kolejnymi numerami.

Dlaczego warto czytać beGLOSSY Magazyn?

To magazyn tworzony przez kobiety – dla kobiet. W każdym numerze znajdziecie artykuły urodowe przygotowane przez naszych ekspertów, tutoriale przygotowane przez znane blogerki i vlogerki oraz wywiady z gwiazdami, które odpowiadają na nasze pytania tylko dla Was! To zbiór nowości kosmetycznych – czytaj nasz Magazyn, a nie przegapisz żadnej kosmetycznej premiery!

Lubicie zakupy? W magazynie znajdziecie specjalnie przygotowane dla Klientek beGLOSSY kupony zniżkowe na kosmetyki, buty, ubrania, akcesoria i wiele innych rzeczy, które kochają kobiety!

beGLOSSY magazyn okładki wszystkie numery

Na okładkach beGLOSSY Magazynu gościły m.in. MAFFASHION, Zmalowana, SuperStyler oraz Edie von Cinnamon.

okładka beGLOSSY magazyn zmalowana marta parciak

beGLOSSY Magazyn z piękną Zmalowaną na okładce!

Nowy numer!

Wraz z pudełkiem beGLOSSY na szpilkach Klientki beGLOSSY otrzymają najnowszy numer beGLOSSY Magazynu z piękną i zdolną Martą Parciak – Zmalowaną – na okładce! Z magazynu dowiecie się, między innymi, jakie są najczęściej popełniane błędy w pielęgnacji, jak zadbać o stopy po powrocie z wakacji oraz jak pięknie wyglądać w szpilkach.

Jeśli chcecie otrzymać najnowszy numer, koniecznie zamówcie pudełko beGLOSSY na www.beglossy.pl.

Czy nasz beGLOSSY Magazyn trafił już w Wasze ręce? Miałyście okazję zobaczyć o czym piszemy? Koniecznie dajcie nam znać, o czym chciałybyście przeczytać w kolejnych numerach!

Leave a Reply