Bezbarwna maskara do włosów – jak używać?

Bezbarwna maskara do włosów – jak używać?

Niesforne kosmetyki nie mają szans! Szybkie poprawki żeby fryzura była idealna? Ujarzmij odstające włoski i tzw. babyhair jednym ruchem z bezbarwna maskara do włosów got2b Bye Bye Flyaways! Idealnie gładki kucyk czy kok – teraz to dziecinnie proste! Zastanawiasz się, jak używać tego produktu? Przeczytaj ten wpis!

Bezbarwna maskara do włosówUJARZMIJ BABY HAIR

Niesforne, odstające, trudne do ujarzmienia – takie właśnie są baby hair. Skutecznie rujnują takie fryzury jak gładki kucyk czy kok. Wyrastają malutkie i miękkie, ale są niezbędne, by nasze włosy zachowały objętość i gęstość! Zamiast nienawidzić, możemy je pokochać i ujarzmiać dzięki bezbarwnej maskarze, który poradzi sobie z nimi w mgnieniu oka! Nietłusta formuła i wygodna w użyciu szczoteczka sprawia, że stosowanie jest dziecinnie proste. Opakowanie możemy wrzucić do torebki – na wypadek drobnych poprawek w ciągu dnia. Będzie wyglądać, jak zwykła pomadka do ust. Produkt zawiera pielęgnacyjne olejki jojoba.

KROK 1 – TRUDNE POCZĄTKI

Upnij włosy tak jak najbardziej lubisz, w kucyk, kok lub warkocz.

KROK 2 – POPRAWKI

Użyj maskary na suche włosy. Przeczesz szczoteczką odstające kosmyki w stronę czubka głowy. Nie rozczesuj włosów po użyciu.
Uwaga – nie stosuj do rzęs, czy brwi!

KROK 3 – LŚNIJ JAK DIAMENT

Jesteś gotowa do wyjścia! Nie zapomnij wrzucić maskary do torebki gdyby zaszła potrzeba małych poprawek w ciągu dnia. Tylko dokładnie zamknij opakowanie, żeby formuła nie wyschła albo się nie wylała.

Bezbarwna maskara do włosów Got2b

W każdym pudełku BeGlossy „Kierunek na piękno” znajdzie się bezbarwna maskara do włosów od Got2b, aby Klientki BeGlossy miały okazję przetestować tę nowość. To pierwszy raz kiedy w naszym pudełku znajdzie się produkt tego typu, więc bardzo jesteśmy ciekawi Waszych opinii. Jeśli chcesz wypróbować ten produkt, zamów nowe pudełko BeGlossy w subskrypcji lub dowolnym pakiecie, aby dotarło do Ciebie w pierwszej wysyłce.

Bezbarwna maskara do włosów

 

Leave a Reply