Calvin Klein ck2

Calvin Klein ck2

Świeży, ciepły, elektryzujący. To nowoczesny zapach, który celebruje różnorodność relacji między dwojgiem ludzi. Tworzy doświadczenie, które możesz dzielić w miłości, pożądaniu i przyjaźni. Poznajcie bliżej najbardziej tolerancyjny zapach na świecie – bez podziałów, bez ograniczeń. Oto Calvin Klein ck2.

CK2-EDT-100ML-Bottle-Separated

Zapach o dwóch obliczach

ck2 łączy w sobie miejski styl z naturą i świeżością. Otwiera go zaskakujący aromat pikantnego wasabi. Uderzająco świeża nuta głowy, przywołuje uczucie prądu przechodzącego przez ciało, kiedy spotykamy drugą osobę. Uzupełnia ją ogrzewający słoneczny akord mandarynki oraz absolut z liści fiołka. Energia płynąca z kwiatowych nut irysa i róży pulsują w sercu zapachu, przynosząc pełnię zmysłowości. Wraz z nią pojawia się charakterystyczny akord mokrego chodnika po deszczu – mineralny aromat generujący elektryczną świeżość. Na koniec, jaśmin wzmocniony zapachem wetiwerii miesza się z kremowo-korzenną nutą drzewa sandałowego oraz zmysłowego piżma. Razem snują magnetycznie ciepłą opowieść. Złożone a jednocześnie naturalne, dwa światy zapachu łączą się by stworzyć żywiołową, intymną i pełną kontrastów relację.

.Rodzina zapachu: miejski-drzewny-świeży

Nuta głowy: wasabi, mandarynka, absolut z liści fiołka

Nuta serca: akord mokrego chodnika, konkret z irysa, absolut różany

Nuta bazy: wetiwer, jaśmin, kadzidło, drzewo sandałowe, piżmo

Minimalizm i nowoczesność

Flakon zapachu ck2 reinterpretuje minimalizm. Stanowi rodzaj zaproszenia by spojrzeć przez przezroczystą buteleczkę i doświadczyć zapachu przed jego nałożeniem. Lśniąca, zaokrąglona szklana butelka z przezroczystym płynem stoi na masywnym korku. Butelka i korek wykraczają poza klasyczne projekty flakonów perfum i tworzą dwa przedmioty w perfekcyjnej symbiozie, połączone ze sobą. Podobnie jak dwoje ludzi w relacji. Design flakonu jest czysty, transparentny i futurystyczny, wolny od gender i bardzo „cool”.

CK2-EDT-100ml-PackshotOpakowanie zewnętrzne pozostaje minimalistyczne i umożliwia obejrzenie flakonu z każdej strony. Takie podejście „wiesz, co kupujesz” podkreśla autentyczność i kunsztowne rzemiosło. Jest to rodzaj ukłonu dla świata high tech a jednocześnie opakowanie pozostaje wierne zasadom minimalizmu, najważniejszym w DNA marki Calvin Klein.

Fiolkę z tym intrygującym zapachem znajdziesz w najnowszym pudełku beGLOSSY Oh! So Beautiful. Zamów je już dziś!

Leave a Reply