Co wiesz o marce Calluna Medica?

Co wiesz o marce Calluna Medica?

Calluna Medica to polska marka kosmetyków z pogranicza natury i zaawansowanej technologii przyszłości. Ale nie tylko… w Calluna Medica najważniejsza jest równowaga. Nanotechnologia w kosmetykach wspomaga działanie selektywnych składników naturalnych pochodzących z najpiękniejszych zakątków Europy.

Skóra współczesnych kobiet musi sprostać wielu wyzwaniom. Żyjemy na pełnych obrotach i funkcjonujemy w środowisku, które nie zawsze jest przyjazne. Zanieczyszczenia, czynniki atmosferyczne, stres, zmęczenie – to wszystko odbija się na kondycji naszej skóry.

Dla zachowania równowagi warto poświęcić czas regeneracji – zarówno ciała jak i umysłu. Calluna Medica przywraca piękno i zdrowy wygląd skórze każdej z nas. To ukojenie, wsparcie w procesie regeneracji, ochrona przed czynnikami zewnętrznymi, likwidacja oznak zmęczenia, a także spowolnienie starzenia się skóry.

Pomysłodawczynią i założycielką Calluna Medica jest Róża Radkiewicz. Kosmetyki te są owocem jej marzeń i osobistych doświadczeń, a także… miłości. Przy tworzeniu Calluny wielkim wsparciem był dla Róży jej partner biznesowy i życiowy, Adam, którego poznała, dzięki swojej mamie. Aby uhonorować jej wkład w powstanie marki, wykorzystali nazwę jej ulubionego kwiatu – wrzosu (po łacinie: calluna). Tak więc, jak widać, nic nie jest przypadkowe.

Pierwszymi i najważniejszymi kosmetykami jakie powstały dla Calluna Medica są maski w płachcie. To właśnie w nich kumuluje się to co w marce najcenniejsze. Za komfort ich stosowania odpowiada zarówno materiał z jakiego wykonana jest płachta jak i bioemulsja, którą jest ona nasączona. Jest to połączenie naturalnych składników aktywnych pochodzących z całej Europy i polskiej myśli biotechnologicznej.

BeGlossy poleca:

Kremy Calluna Medica to zaawansowana odpowiedź na potrzeby różnych typów cery. Łączą działanie selektywnych składników naturalnych z najpiękniejszych zakątków Europy z polską myślą kosmetologiczną. W ofercie marki znajdziesz cztery rodzaje kremów dostosowane odpowiednio do cery: nawilżająco-odżywczy, regulujący wydzielanie sebum, rozjaśniający i wyrównujący koloryt cery oraz liftingująco-odmładzający.

Drogie Panie, kosmetyki Calluna Medica to połączenie technologii i natury, miłości i ciężkiej pracy, a także owoc własnych doświadczeń w dążeniu do spokoju i równowagi – tej wewnątrz i na zewnątrz. To także zwrot w kierunku tego, co lokalne – polska marka, kosmetyki wyprodukowane w Polsce, polska myśl technologiczna i inspiracje z najpiękniejszych zakątków Europy. Zachęcamy do zapoznania się i wypróbowania tych wyjątkowych produktów.

Leave a Reply