Co wiesz o marce Clarins?

Co wiesz o marce Clarins?

Wszystko zaczęło się w Paryżu, przy ulicy Tronchet, 15 marca 1954 roku, kiedy to Jacques Courtin-Clarins otworzył swój pierwszy salon piękności Clarins. Był to czas, który zapowiadał nadejście nowej ery wolności dla ciała i ducha. Courtin-Clarins odegrał ważną rolę w tej rewolucji, jako pierwszy mówiąc kobietom „Jesteście piękne!”. BeGlossy wspiera takie marki, dlatego zaprosiliśmy Clarins do udziału w edycji GOLDENBOX No.16.

Rodzinna pasja do pielęgnacji urody

Clarins to więcej niż marka, to przede wszystkim historia sukcesu wyjątkowej rodziny. W Clarins, nie tylko tworzy się wyjątkowe produkty do pielęgnacji skóry, ale również poświęca się pasji dla kobiecego piękna. Sukces marki czerpie swoje źródło z dialogu z kobietami opartym na wsłuchiwaniu się w ich potrzeby. Laboratoria Clarins stawiają w centrum swoich wymagań identyfikowalność surowców, ich jakość i bezpieczeństwo.

Połączenie makijażu i pielęgnacji w jednej kropli!

Poznaj podkład stworzony według tych samych standardów co produkty pielęgnacyjne. To coś więcej niż tylko makijaż. Po trzech latach badań i 186 próbach stworzenia wyjątkowej formuły o przetestowanej skuteczności, wreszcie jest – Everlasting Youth Fluid. Całe doświadczenie Clarins zostało zamknięte w nowym podkładzie, którego każda kropla jest połączeniem tego, co w pielęgnacji i makijażu najlepsze, po to, aby przywrócić skórze młodzieńczy blask. Podkład został wzbogacony o ekstrakty roślinne, między innymi z cykorii i algi jania oraz specjalny kompleks optymalizujący kolor skóry.

Nasza rada: jeśli chcesz przywrócić skórze jej blask i młodzieńczy wygląd, dodaj do podkładu kroplę Double Serum. To jeden z bestsellerów marki, który stanowi idealne uzupełnienie nie tylko makijażu, ale również Twojej codziennej pielęgnacji.

Clarins. Ty przede wszystkim.

Wyjść naprzeciw potrzebom kobiet opracowując nowe formuły oraz udoskonalać już istniejące, to motto Clarins. Każdy produkt jest odpowiedzią na indywidualną potrzebę, a szeroki wybór konsystencji oraz sposobów aplikacji zwiększa efektywność kosmetyków. Dzięki pionierskim innowacjom, systematycznie wzbogacanym formułom i ponadczasowym produktom, Clarins uczynił z twórczej odwagi swój znak rozpoznawczy. Tak powstała innowacyjna dwufazowa formuła Double Serum, wzbogacona w [20+1] silnie działających ekstraktów roślinnych. Dziś Clarins z dumą prezentuje 8 generację tego kultowego produktu, który wzmacnia działanie 5 witalnych funkcji skóry. To wyjątkowe serum pomaga zachować skórze jej piękno i młodość poprzez regenerację, dotlenienie, odżywienie, nawodnienie i ochronę skóry. Więcej informacji na temat tego wyjątkowego produktu znajdziesz tutaj.

BeGlossy poleca:

Szukasz eksperta w pielęgnacji skóry wokół oczu? Poznaj wybór BeGlossy. Krem ujędrniający Extra-Firming Yeux od Clarins o właściwościach przeciwzmarszczkowych i rozświetlających skradł nasze serca! Perfekcyjne połączenie liftingującego serum z komfortowym balsamem. Widocznie wygładza zmarszczki i idealnie redukuje cienie, obrzęki pod oczami i objawy zmęczenia. Dlatego w pudełku GOLDENBOX No.16 znalazła się miniatura tego produktu o pojemności 7 ml! Dołącz do BeGlossy, zamów pudełko GOLDENBOX No.16 i przetestuj sama ten wyjątkowy produkt.

Leave a Reply