Co wiesz o marce Green Menu?

Co wiesz o marce Green Menu?

Zdrowe odżywianie nieodłącznie wiąże się ze zdrowym wyglądem. Plaster ogórka na oczy, maska z siemienia lnianego czy płukanka z orzecha włoskiego na włosy, to recepty na piękny i młody wygląd. Wiem o tym marka Green Menu, dlatego zamyka właściwości superfoods w poręcznych opakowaniach kosmetyków.

Czym są superfoods?

Green Menu to marka, która łączy zdrowy, młody wygląd z potencjałem i siłą drzemiącą w niezwykłych składnikach jakimi są superfoods. Jest to żywność bogata w niezbędne składniki odżywcze – antyoksydanty, nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy, minerały.

Receptury kosmetyków z linii Green Menu zostały opracowane tak, aby dostarczyć skórze i włosom maksymalną dawkę wszystkich składników, które niezbędne są do ich prawidłowego funkcjonowania i zachowania zdrowego oraz młodego wyglądu.

Green Menu

BeGlossy poleca:

Green MenuMy szczególnie polecamy wyszczuplające serum do ciała z kurkumą  z chili, które posiada formułę rozgrzewająca. Zamknięta w recepturze na bazie wody kokosowej i shotu minerałów, pobudza komórki do większej regeneracji, produkcji elastyny i wyszczupla ciało. Posiada 97% składników pochodzenia naturalnego.

Super Foods:

  • Kurkuma – rozbija komórki tłuszczowe, oczyszcza ciało z toksyn i ujędrnia,
  • Chili – wspomaga pracę układu krążenia, rozgrzewa i wygładza skórę.

Linia dedykowana coraz większej grupie świadomych konsumentów, poszukujących kosmetyków inspirowanych zdrową żywnością. Chcesz przetestować serum do ciała z kurkumą z chili? Zamów pudełko BeGlossy „Back to School”, w którym znajdziesz aż 10 produktów do przetestowania!

Leave a Reply