Co wiesz o marce Lavido?

Co wiesz o marce Lavido?

W GOLDENBOX No.19 pojawił się premierowo produkt izraelskiej marki Lavido. To firma specjalizująca się w tworzeniu naturalnych i organicznych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała na bazie olejków eterycznych. Ich skuteczność działania została potwierdzona w badaniach klinicznych, przeprowadzonych przez niezależne laboratorium w Niemczech. Dzięki unikalnej recepturze kosmetyków Lavido oraz zastosowaniu roślinnych składników o najwyższej jakości, skóra staje się zdrowsza, jędrniejsza, lepiej odżywiona i pełna blasku.

lavidoODMŁADZAJĄCA MOC ROŚLIN

Filozofia firmy opiera się na przekonaniu, że naturalne składniki mogą zapewnić skórze wszystko, czego potrzebuje. Dlatego też produkty Lavido powstają wyłącznie z surowców roślinnych o najwyższej jakości, pochodzących z etycznych i zrównoważonych źródeł na całym świecie.  Tworzone są przy użyciu najbardziej zaawansowanych technologii. Naturalne składniki zawarte w kosmetykach Lavido, takie jak masło shea, aloes, jojoba, olej z pestek granatu i olejek migdałowy są wypełnione witaminami, minerałami i przeciwutleniaczami, które chronią skórę i utrzymują ją nawilżoną oraz odżywioną. Rezultatem są luksusowe, aktywne kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała.

CLEAN BEAUTY – KOSMETYKI BEZPIECZNE DLA SKÓRY I DLA NASZEJ PLANETY

LavidoMarka jest jednym z czołowych przedstawicieli producentów kosmetycznych oferujących produkty wpisujące się w światowy trend – clean beauty. Jego kluczowymi filarami są bezpieczeństwo – zarówno dla użytkownika, jak i dla środowiska naturalnego. Firma stawa również na zrównoważony rozwój, etykę i przejrzystość przy tworzeniu kosmetyków.  W produktach Lavido zawarte są tylko najlepsze organiczne składniki roślinne z certyfikowanych i ekologicznych upraw. Kosmetyki Lavido nie zawierają szkodliwych substancji takich jak parabeny, oleje mineralne, pochodne ropy naftowej, silikony, fenoksyetanol, glikol propylenowy, barwniki lub aromaty syntetyczne, alkohol, PEG i SLS. Wszystkie produkty są wegańskie, bezglutenowe oraz nie są testowane na zwierzętach.

SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA LAVIDO POTWIERDZONA W BADANIACH KLINICZNYCH

Lavido dba o to, żeby wszystkie produkty do pielęgnacji skóry były nie tylko bezpieczne, ale przede wszystkim skuteczne. Badania kliniczne produktów o działaniu przeciwstarzeniowym i nawilżającym, przeprowadzone przez niezależne laboratorium badawcze w Niemczech, potwierdziły ich efektywność i działanie anti-aging. Wszystkie kosmetyki tej marki są także testowane dermatologicznie. Co daje gwarancję, że są one bezpieczne zarówno dla skóry normalnej, jak i wrażliwej.

KOSMETYKI UWIELBIANE NA CAŁYM ŚWIECIE

Lavido to wielokrotnie nagradzane i uwielbiane na całym świecie produkty do pielęgnacji twarzy i ciała. Posiadają już dużą grupę entuzjastycznych zwolenników, takich jak Gwyneth Paltrow – aktorka i założycielka platformy GOOP, poświęconej zdrowemu trybowi życia. Jest ona wielką fanką produktów Lavido, a szczególnie Replenishing Facial Serum i Ultra Daily Moisture Cream.

 

Jeśli chcesz przetestować krem Ultra Daily Moisture Cream od Lavido, znajdziesz go w każdym GOLDENBOX No.19. Rozpocznij już teraz dowolny pakiet lub subskrypcję. Jeśli chcesz poznać więcej produktów tej marki, odwiedź ich sklep internetowy.

 

 

Leave a Reply