Co wiesz o marce Nashi Argan?

Co wiesz o marce Nashi Argan?

Nashi Argan jest włoską marką premium, której serce mieści się w Mediolanie. Każdy pojedynczy produkt został stworzony z myślą o kobietach, by jak najlepiej dopasować się do ich potrzeb. Produkty tej marki pojawiły się w pudełku GOLDENBOX No.18.

Jakie składniki wykorzystuje Nashi Argan?

Nashi Argan w swoich kosmetykach wykorzystuje znane i cenione na świecie składniki, które w sposób skuteczny, prosty i niezwykle efektowny wpływają na poprawę kondycji, wyglądu oraz stanu włosów. Należą do nich m.in. organiczny olej arganowy, olej lniany, makadamia, aloes, jedwab, wyciąg z baobabu, wyciąg z otrębów ryżowych oraz kolagen morski. Kosmetyki nie zawierają parabenów, siarczanów i fosforanów. Głównym składnikiem marki jest olej arganowy, nazywany płynnym złotem Maroka. Dzieje się tak dzięki wysokiej zawartości witaminy E, steroli i niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

Działanie olejku arganowego

Olejek arganowy posiada niezwykłe właściwości pielęgnacyjne: wzmacnia cebulki, zapobiega wypadaniu włosów, regeneruje rozdwojone końcówki, przeciwdziała kruszeniu się włosów, nawilża skórę głowy, przywraca połysk i blask. Dzięki właściwościom antyutleniającym wzmacnia włosy i odbudowuje ich strukturę, chroniąc je przed wpływem czynników zewnętrznych. Linia Hair Care, której wszystkie kosmetyki zawierają w swoim składzie olej arganowy, daje możliwość kompleksowej, łatwej i skutecznej pielęgnacji domowej. W jej skład wchodzi tylko pięć produktów w ramach, których możemy skompletować indywidualnie dobrane do swoich potrzeb kosmetyki pielęgnacyjne.

BeGlossy poleca:

SZAMPON CLASSIC

Delikatnie oczyszczający, przygotowujący włosy do przyjęcia pielęgnacji. Polecany do każdego rodzaju włosów. Ma za zadanie delikatnie oczyścić włosy z wszelkich zanieczyszczeń tj. sebum. Pomaga również usunąć pozostałości np. po produktach do stylizacji. Dając tym samym możliwość dla działania produktu nawilżającego tj. odżywka bądź maska.

Odżywka Classic

Odżywka do spłukiwania, która ma za zadanie nawilżyć oraz odżywić włosy bez obawy o ich obciążenie. Chroni kolor, nadaje blask i sprężystość w zaledwie kilka minut. Idealna do codziennej pielęgnacji. Wpływa na ogólną poprawę kondycji włosów, zwiększając ich odporność na urazy mechaniczne.

Olej arganowy

Olej arganowy to niezjednany pogromca kruszących i rozdwajających się końcówek. Stosowany zarówno na wilgotne lub wysuszone włosy wygładza, pomaga w rozczesywaniu, nadaje blask i sprężystość bez obawy o widoczność miejsca aplikacji. Doskonały do tzw. olejowania włosów lub do pielęgnacji skóry głowy.

Co wiesz o marce Nashi Argan?

Kosmetyki dostępne są wyłącznie w profesjonalnych salonach fryzjerskich będących partnerem marki. W każdym z nich możemy bezpłatnie skorzystać z porady stylisty przy doborze odpowiedniego dla nas kosmetyku. W celu zlokalizowania najbliższego salonu partnerskiego zapraszamy na profil na Facebook – Nashi Argan Poland. Jako marka EKO starają się również uczestniczyć w rozwiązywaniu problemów związanych ze środowiskiem, wykazując swoje zaangażowanie etyczne oraz społeczne. Działają z pełnym poszanowaniem dla natury: ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, butelki zrobione są w 100% z materiału podlegającemu recyklingowi. Opakowania i materiały informacyjne są robione (jeśli to możliwe) z papieru w 100% podlegającemu recyklingowi. Nashi Argan używa do swojej produkcji 100% energii pochodzącej ze źródeł odnawialnych. Z myślą i w trosce o naturalne piękno kobiecych włosów, łącząc prostotę i dobrodziejstwo natury powstały kosmetyki z linii Nashi Argan.

Miniatury produktów Nashi Argan znalazły się w pudełku GOLDENBOX No.18! Dołącz do subskrybentów, aby nie przegapić kolejnych edycji pudełka! 

Leave a Reply