Co wiesz o marce Organic Lab?

Co wiesz o marce Organic Lab?

Trendy na rynku zmieniają się raz po raz. Jednego dnia wchodzi na rynek nowy surowiec i na całym świecie pojawia się totalny boom na dany składnik. Marki szybko wychwytują trendy na targach i systematycznie wdrażają nowe pomysły w życie. Mniejsze firmy choć posiadają często lepsze i bardziej innowacyjne pomysły, niestety mają problem z potentatami w rywalizacji o półki sklepowe. Poznaj markę Organic Lab, która zachwyca nowatorskimi rozwiązaniami.

Jedną z młodych i bardzo ambitnych firm jest marka Organic Lab. Jako pierwsi w Polsce wykorzystują do swoich naturalnych maseczek glinkowych nanotechnologię opierającą się na wykorzystaniu nanocząsteczek metali szlachetnych i półszlachetnych z ekstraktami oraz olejami roślinnymi. Ich nowatorskie rozwiązanie zachwyca kobiety na całym świecie.

Postawa konsumencka

W kosmetycznym świecie bardzo ważna jest postawa konsumencka, czyli Wasza umiejętność wyłapywania perełek, znajomość składników i rozważne podejmowanie decyzji zakupowych. Choć zakup kosmetyków często jest instynktowny kupujemy przecież oczami. Podobają się nam wszystkim piękne opakowania, śliczne grafiki i to one przykuwają naszą uwagę jako pierwsze. Niemniej jednak jeśli szukamy dobry produktów, musimy się trochę nad nimi pochylić i spróbować poznać. Warto stawiać na średnią półkę cenową! Tu swoje miejsce upatruje większość rzetelnych marek, które dokładają wszelki starań, aby receptury były bogate, a składniki dobrej jakości. Ważna jest również estetyka i jakość surowców użyta do opakowań.

Są trzy dobre rady:

  1. Uważnie czytaj składy, wbrew pozorom Ingredients (składniki) to nie jest Tablica Mendelejewa i chemia, która będzie nas straszyć po nocy. Większość składników, które znajduje się na szczycie listy składników bardzo często stanowią bazę dla różnego typu kosmetyków i często się powielają, dlatego łatwo zapamiętać ich nazwy. Ważne, żeby nauczyć się wyłapywać składniki aktywne, które realnie mogą przynieść nam korzyści i sprawdzać czy faktycznie znajdują się wysoko w opisie. Oczywiście niektóre składniki aktywne nawet w bardzo małej ilości potrafią zdziałać „cuda”, dlatego warto odwiedzać strony internetowe oraz social media marek kosmetycznych, aby je lepiej poznać i sprawdzić na ile są zaangażowane w tworzenie produktów.
  2. Unikaj długich list ingredients – to jest chyba najlepsza rada dla tych, którzy właśnie nie pokochali się z chemią w liceum. Logika jest prosta, pełny skład kosmetyku to 100%, jeśli woda stanowi od 50 do 90 % składu. Za nią mamy sznur na 20 pozycji reszty składników. To w jakim procencie one mogą występować w tym produkcie?! Nie jesteśmy też w stanie przewidzieć, jak poszczególne składniki reagują ze sobą i w jakie wiązania wchodzą. Dlatego warto stawiać na proste składy, bo w tym przypadku często – mniej, znaczy więcej.
  3. Nie daj się wplatać w marketingowe gierki. Świetnym przykładem są konserwanty w kosmetykach. To że kosmetyk ma konserwant to dlatego, żeby był bezpieczny właśnie dla Ciebie. Komisja Europejska oraz prawo mocno reguluje w tym zakresie branże kosmetyczną. Normy GMP, ISO oraz organizacje certyfikujące są po to, aby producenci kosmetyków coraz lepiej i rzetelniej przykładały się do jakości swoich produktów. Nie jest możliwe dopuszczanie do użycia w produkcie kosmetycznym składników, które są niedozwolone i jest to absolutnie stale weryfikowane i monitorowane. Warto stawiać na nowoczesne rozwiązania, dlatego że dzięki nim można tworzyć coraz lepsze produkty i osiągać coraz wyższe wyniki, które relatywnie wpływają na efektywność kosmetyków. 

Poznaj maseczki do twarzy Organic Lab

Organic Lab

Organic Lab jako pierwszy w Polsce wykorzystuje do swoich naturalnych maseczek glinkowych nanotechnologię opierającą się na wykorzystaniu cząsteczek metali szlachetnych i półszlachetnych z ekstraktami oraz olejami roślinnymi. Połączenie delikatnej białej glinki z naturalnymi olejami oraz nanocząsteczkami srebra i złota, tworząc wyjątkowy produkt. Dodatkowo nanosrebro ma właściwości antybakteryjne, co wspomaga w działaniu oczyszczającą białą glinkę. Naturalne oleje roślinne potęgują nawilżenie oraz odbudowę naturalnej bariery lipidowej, dzięki czemu skóra sprawia wrażenie młodszej i gładszej. Ich nowatorskie rozwiązanie zachwyca kobiety na całym świecie. W tych produktach znajdziecie 100% naturalnych składników aktywnych.

Jak widzicie marka Organic Lab świadomie i odpowiedzialnie stawia na dobre składy swoich produktów. Wykorzystując najnowszą technologię. Jeśli chcesz przetestować maseczki z ich limitowanej edycji zamów pudełko BeGlossy „Kierunek na piękno” w dowolnym pakiecie lub subskrypcji.

Organic Lab

Leave a Reply