Efekt muśniętej słońcem skóry 365 dni w roku – poznaj mineralne bronzery Ecoloré

Efekt muśniętej słońcem skóry 365 dni w roku – poznaj mineralne bronzery Ecoloré

“W sercu nosimy lato przez cały rok” – tak mówi o sobie zespół marki Ecoloré®.  To jeden z powodów, dla których mineralne bronzery tej marki są dopracowane w najmniejszym szczególe, a sam zespół poświęca im dużo czasu i uwagi. O tym, skąd wzięła się marka Ecoloré® oraz jakie zmiany wprowadza w kosmetyczkach Polek piszemy w dzisiejszym artykule.

Ecoloré® to pierwsza polska marka, która wyznaje filozofię #smartmakeup i zgodnie z nią tworzy swoje produkty. Smart makeup to misja wzbogacenia kosmetyczek Polek o wartości większe, niż tylko piękny makijaż. To dbałość o zdrowie i kondycję skóry, ukłon w stronę równowagi ciała i szereg działań podejmowanych z myślą o otaczającym nas środowisku. “Wierzymy, że codzienny makijaż może nieść ze sobą wartość zmieniającą świat!

Chcemy być jak kropla drążąca skałę. Właśnie dlatego naszym głównym celem jest wzrost świadomości Polek i przekazanie im wiedzy o tym, jak czytać składy produktów i wybierać kosmetyki mające w sobie moc płynącą z natury” – mówią dziewczyny z zespołu Ecoloré®.

Alternatywa dla tradycyjnego opalania

Właśnie dlatego ważne miejsce w kolekcji marki zajmują bronzery mineralne – są bezpieczną alternatywą dla tradycyjnego opalania, dają natychmiastowy efekt, a w zależności od pory roku można używać różnych odcieni i dzięki temu dopasować swój makijaż do światła, nastroju czy kondycji skóry. Minerały nie obciążają skóry, nie wchodzą z nią w żadne reakcję, pozwalają jej oddychać, a część produktów ma też w składzie mineralne filtry, które chronią przed promieniami słonecznymi. To najzdrowsza opalenizna, jaką możecie sobie zapewnić!

W 2019 roku do kolekcji bronzerów dołączył odcień Tulum, który jest poszukiwaną od dawna kompozycją ciepłych pigmentów i delikatnie mieniących się drobinek. Tworzy na powierzchni skóry delikatną poświatę tworzącą efekt skóry opalonej przez ciepły nadmorski wiatr. Warte uwagi są też ciepłe odcienie Aitutaki i Paraiso – wszystkie zawdzięczają swoje nazwy znanym miejscom wakacyjnym i można nimi uzyskać efekt rajskiej opalenizny. Polecamy do nakładania tych odcieni puchate i miękkie pędzle, którymi nakłada się cienkie warstwy produktu.

W asortymencie są też bronzery stworzone dla fanek konturowania i modelowania twarzy. Balos i Diani to dwa odcienie czyniące na buzi cuda. Miękko bawią się światłocieniem i potrafią nadać makijażowi głębię bez ocieplania skóry. Bestsellerem jest odcień Diani – to matowy, chłodny brąz, który ma mnóstwo zastosowań. Klientki marki uważają go za najbardziej uniwersalny kosmetyk, bo z powodzeniem zastępuje cień do powiek i cień do brwi. Ma też intensywność doskonale pasującą także do jasnej skóry, dlatego jest bezpiecznym rozwiązaniem dla osób początkujących w makijażu mineralnym. Aby uzyskać efekt modelowania twarzy warto wybrać miękki pędzel i omiatać nim kości policzkowe, żuchwę, boki nosa oraz skórę tuż przy linii włosów na czole.

Filozofia marki

Marka Ecoloré® powstała w 2014 roku w Krakowie i do dzisiaj ma tutaj swoją siedzibę. “Nasz zespół to ludzie oddani misji #smartmakeup, troszczący się o środowisko i tworzący kosmetyki, których sami używają od lat. Za każdym produktem Ecoloré® stoją ludzie, z którymi każdy świadomy klient chciałby przybić sobie piątkę! To dla mnie jedna z najwspanialszych kwestii w prowadzeniu biznesu – ludzie, którzy inspirują i są partnerami w osiąganiu kolejnych celów” – mówi Dorota, założycielka marki.

Ecoloré® rozwija się z każdym rokiem i planuje swoje działania tak, aby stawać się marką odpowiedzialną społecznie w każdym aspekcie: od składu kosmetyków po sposób pakowania, marketing i wysyłkę produktów. Wszystkie kosmetyki Ecoloré® są wegańskie na każdym etapie: od opakowań po minerały znajdujące się w pudełeczkach.

Ecoloré® aktywnie działa w mediach społecznościowych. Instagram  i Facebook to dwa główne kanały komunikacji z klientami. Tutaj na bieżąco marka dzieli się informacjami o promocjach, targach, nowościach i zmianach. Szukajcie ich pod hashtagami:  #ecoloremineralcosmetics i #smartmakeup. Bronzery mineralne tej marki Klienci BeGlossy mieli okazję znaleźć w pudełku ECO BOX #2.

Leave a Reply