Galaretka na włosy – jak działa?

Galaretka na włosy – jak działa?

Nowością na rynku jest nawilżająca kuracja w formie galaretki od Syoss. Produkt znalazł się w każdym pudełku BeGlossy „Make May Day” i już pojawiły się pytania, jak go używać. Dlatego dziś przychodzimy z odpowiedzią na pytanie: Galaretka na włosy – jak działa i jak jej używać?

Jak stosować kuracje nawilżającą?

Nawilżająca kuracja w formie galaretki można stosować na dwa sposoby: zarówno jako 1-minutowa maska nawilżająca przed myciem włosów lub jako kuracja ekspresowa po umyciu – dla wypielęgnowanych i wygładzonych włosów.

Maska nawilżająca przed myciem włosów: Zmocz włosy. Żel rozprowadź na całej ich długości i końcówkach. Następnie wystarczy delikatnie spłukać nawet po 1 minucie.

Kuracja ekspresowa: Nałóż galaretkę na wilgotne lub suche włosy po użyciu szamponu i odzywki. Rozprowadź produkt od nasady aż po same końce. Nie spłukuj.

Galaretka na włosyGalaretka na włosy – jak działa?

Konsystencja galaretki w produktach do włosów to zupełna nowość! Stosując ją regularnie sprawdzisz, że włosy będą wygładzone. Dodatkowo przeciwdziała puszeniu się włosów, ułatwia układanie, dodaje blasku i wygładza. To wszystko, dzięki właściwościom nawilżającym. Ponadto pięknie pachnie, więc jej używanie to prawdziwa przyjemność!

 

Chcesz przetestować nowość Moisture Treatment Jelly od Syoss? Wystarczy już teraz rozpocząć subskrypcję lub pakiet od pudełka BeGlossy „Make May Day”. W boxie znajdziesz aż 6 produktów kosmetycznych do przetestowania w domu.

Galaretka na włosy

Leave a Reply