GLOSSY PRODUKT 2018 – WYNIKI

GLOSSY PRODUKT 2018 – WYNIKI

Tytuł GLOSSY PRODUKTU po raz pierwszy został przyznany przez konsumentki BeGlossy w 2014 roku. Akcja została z entuzjazmem przyjęta przez Klientki oraz wzbudziła zainteresowanie branży kosmetycznej. Właśnie dlatego po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować głosowanie na GLOSSY PRODUKT 2018, czyli możliwość wyboru najlepszych produktów, w odpowiedniej kategorii pośród tych, które pojawiły się danym roku w regularnych edycjach pudełka BeGlossy.

POZNAJ KOSMETYCZNYCH ZWYCIĘZCÓW – GLOSSY PRODUKT 2018

To znak uznania naszych konsumentek – świadomych kobiet, które z pasją co miesiąc testują kosmetyki dostarczane przez BeGlossy. Tytuł GLOSSY PRODUKTU przyznawany jest podczas głosowania, w którym konsumentki spośród wszystkich przetestowanych w ciągu roku kosmetyków z danej kategorii wybierają ten jeden – najlepszy.

Oto zwycięzcy:

 

Konkurs dla Klientek BeGlossy

Pośród wszystkich osób, które wzięły udział w głosowaniu i wybrały swoje ulubione produkty postanowiliśmy wybrać trzy, które otrzymają od nas 3-miesięczny pakiet pudełek BeGlossy! Zwycięzcy otrzymują: BeGlossy „Magic Moments”, BeGlossy „New Beginning” oraz BeGlossy „Odkryj w sobie Lato” by Coca-Cola. Wystarczyło odpowiedź na pytanie: Jeśli miałabyś wybrać tylko 1 kosmetyk spośród tych, na które oddałaś głos, który by to był i dlaczego? Najbardziej spodobały nam się odpowiedzi:

patrycja.prochniewicz@…

„Chociaż dopiero pod koniec 2018 roku rozpoczęłam swoją przygodę z beglossy, to udało mi się odkryć parę perełek. Zdecydowanie najlepszą i najbardziej zaskakującą rzeczą, która dostałam była rękawica do demakijażu z glov. Nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tą firmą i nie wiedziałam że w ogóle coś takiego istnieje. Gdy wypróbowałam ją po raz pierwszy, byłam niesamowicie zaskoczona efektem, cały makijaż po prostu znikł, a to wszystko wyłącznie przy użyciu wody! Nie zagłębiałam się dokładnie w szczegóły, więc nie wiem jak taka rękawica właściwie działa, ale według mnie jest to fantastyczne i bardzo ułatwiło mi zmywanie makijażu. Po raz pierwszy mogę zmyć tusz do rzęs bez obawy, że rano wstanę z czarną plamą pod okiem! Dodatkowo rękawica w takim niewielkim rozmiarze, zmieści się absolutnie wszędzie, nie trzeba zabierać ze sobą w podróż płynu i wacików, wystarczy tylko ta jedna, drobna rzecz. I choć nigdy nie miałam problemu z żadnym uczuleniem na kosmetyki, to doceniam fakt że osoby, które mają problem ze znalezieniem płynu, mleczka do demakijażu, który ich nie uczyli, teraz mogą spokojnie używać takiej rękawicy od glov i nie martwić się o skutki uboczne. A czyszczenie tej rękawicy również nie sprawia większego problemu. Tak więc produkt, moim zdaniem jest naprawdę fenomenalny i wart każdej ceny, choć i ta nie jest wcale wysoka.”

iberka@…

„To trudne zadanie jednak wybrałabym odżywkę do włosów AUSSIE 3 minute miracle. Miałam okazję przetestować ją kiedy tych produktów nie było jeszcze w Polsce. To jedne z niewielu kosmetyków o których można powiedzieć pielęgnacja z najwyższej półki w drogeryjnej cenie. Efekty? Miękkie, puszyste, odżywione i zregenerowane włosy. Do tej pory nie znalazłam lepszej maski niż 3 minute miracle. Mój absolutny faworyt to Take the Heat, jednak nie jest ona w Polsce dostępna. Dla długich farbowanych włosów znakomicie sprawdza się Colour. Wiem co mówię, przetestowałam wszystkie.”

aducha6662@…

„Płyn miceralny Nivea.
Moja cera katusze zawsze przeżywała,
gdy makijaż zmyć musiałam.
Tarcie i mocne ścieranie,
było dla mej twarzy istnym koszmarem.
Mydłem ją często traktowałam,
różnymi kremami domyć próbowałam.
Przez te wszystkie dziwne praktyki,
moja cera była podrażniona, a makijaż… i tak niedomyty!
I tak dnia któregoś pięknego,
odkryłam Płyn Miceralny Nivea – to był koniec koszmaru mego.
Makijaż domywa raz, dwa,
a do tego cera jest zadbana i nie podrażniona!
Zasługuje na to by zostać GLOSSY PRODUKTEM,
bez niego wieczorna pielęgnacja to były chwile okrutne!”

Jeśli Twoje nazwisko i część e-maila znalazły się na liście zwycięzców, sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą! Skontaktujemy się w Tobą w celu przekazania nagrody w postaci 3 miesięcznego pakietu BeGlossy w ciągu 3 dni roboczych. Na Twoją odpowiedź czekamy do 27.02.2019. Nie przesłanie danych w terminie jest równoznaczne z rezygnacją z nagrody.

Leave a Reply