GLOSSYBOX modowo…

GLOSSYBOX modowo…

GLOSSYBOX promuje styl życia opierający się nie tylko na dbaniu o urodę, ale interesuje się również branżą fashion. Staramy się bywać wszędzie tam, gdzie dzieje się coś godnego uwagi.

Pierwsza połowa listopada była dla nas szczególnie interesująca gdyż uczestniczyliśmy jako partnerzy w aż dwóch wydarzeniach modowych.

7 listopada w Warszawie, przy ulicy Pięknej 20, odbyło się otwarcie pierwszego w Europie butiku rosyjskiego projektanta, Alexa Caprice. Wydarzenie poprzedzał pokaz kolekcji projektanta oraz ekskluzywnej biżuterii dla pań – Horsecka Jewelry. Projektant prezentuje marynarki wykonane z wysokiej jakości mieszanki jedwabiu naturalnego ze sztucznym. To, co wyróżnia jego projekty to dosyć odważna kolorystyka i wzornictwo – z pewnością tylko odważni i oryginalni panowie skuszą się na założenie tak wyszukanych projektów.

Imprezę poprowadził Conrado Moreno, który wystąpił w jednej z marynarek od Alexa.

Na pokazie można było zobaczyć znane twarze, m.in. Ewę Szabatin – tancerkę i projektantkę:

Młode piosenkarki (od lewej):  Asia Ash, Kasia Nova, Agnieszka Orzechowska…

…oraz znana fanom Kuby Wojewódzkiego, Dominika „Wodzianka” Zasiewska.

Drugim eventem, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć była jesienna edycja Designeria Trendy Show, czyli cyklicznego wydarzenia kulturalnego, na którym prezentowane są najnowsze trendy ze świata mody, sztuki, wzornictwa, ciekawych produktów oraz usług. Event miał miejsce w warszawskim teatrze Palladium, gdzie zebrało się setki entuzjastek i entuzjastów mody i designu.

W trakcie tego wieczoru, swoje kolekcje mieli okazję zaprezentować:

  • Lit Fashion
  • Katarzyna Fabiańska
  • Paulina Łukasiewicz
  • Wydział Projektowania Obuwia Politechniki Radomskiej

  • Iwona Leliwa-Kopystyńska

  • Karolina Gleguła i biżuteria Ostrowski Design

  • Oraz Beata Guzińska, która podbiła serca widzów oryginalnymi makijażami modelek – usta w chabrowym kolorze. Czy myślicie, że to trend na nadchodzącą wiosnę, drogie Glossies?

Mamy nadzieję, że eventów z udziałem GLOSSYBOX będzie coraz więcej! A czy Wy uczestniczyłyście ostatnio w jakimś ciekawym wydarzeniu?

Leave a Reply