GLOSSYBOX na Fashion Week Polska

Drogie Glossies,

Co prawda trochę czasu minęło już od wiosennej edycji FashionPhilosophy Fashion Week Polska, jednak chcielibyśmy przypomnieć Wam co działo się podczas polskiego tygodnia mody. Jak wiecie, GLOSSYBOX miał tam swoich przedstawicieli, którym udało się stworzyć materiał filmowy. Dziś zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć.

Tak prezentowało się wejście do budynku, gdzie odbywała się cała impreza:

Największą popularnością wśród gości Fashion Week cieszyła się „strefa shworoom”, gdzie można było nabyć ubrania i dodatki od młodych projektantów lub spotkać się z redaktorami takich pism i portali jak VuMag, Male Men czy K Mag.

GLOSSYBOX miał szansę obejrzeć kilka z pokazów, m.in. Nick-Nack, czyli autorskiego duetu Agnieszka Nowak i Laura Leniec, które zaprezentowały dość klasyczne kroje w jasnych, naturalnych kolorach:

Kolejnym z pokazów, w którym uczestniczyliśmy był pokaz Shabatin, autorstwa Ewy Szabatin, szerzej znanej jako tancerka. GLOSSYBOX był jednym ze sponsorów pokazu, który bardzo zaskoczył publiczność. Modelki i modele wystąpili w mocno rockowych stylizacjach i ciemnym makijażu oczu. Dodatkowo bardzo swobodnie poruszali się po wybiegu, kończąc swoje wyjście nieprzewidywalnymi gestami:

Jednym z najciekawszych pokazów tego wieczoru był pokaz Tomaotomo, czyli Tomasza Olejniczaka. Twarzą jego najnowszej kolekcji jest Weronika Książkiewicz, która była jednym z honorowych gości pokazu.

Pokaz Tomaotomo zamykała prezentacja pięknej pomarańczowej sukni maxi dress w wykonaniu Omeny Mensah.

Gwiazdą piątkowego wieczoru, w dniu kiedy na Fashion Week’u gościł GLOSSYBOX, był Łukasz Jemioł ze swoją kolekcją basic. Pokaz wzbudził ogromne zainteresowanie – tłumy przed wejściem mówiły same za siebie. Niestety nie wszystkim udało się dostać na pokaz, a trzeba przyznać, że naprawdę było warto. W kolekcji basic każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Dużą atrakcją pokazu była oprawa muzyczna na żywo, w wykonaniu młodego zespołu Rebeka.

Na Fashion Week’u w Łodzi można było spotkać wiele gwiazd, projektantów i blogerek.

Edytę Herbuś na zakupach w ShowRoomie.

Tamarę Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl:

Ewę Szabatin, która po swoim autorskim pokazie udzieliła nam wywiadu. Na zdjęciu z pudełkiem GLOSSYBOX:

Ilonę Felicjańską:

Anię Puślecką – szefową Działu Mody VuMag (na zdjęciu z Łukaszem Jemiołem):

Dorotę Williams (na zdjęciu znów pojawił się Łukasz Jemioł 🙂 )

Drogie Glossies, zapraszamy te z Was, które nie miały jeszcze szansy zobaczyć relacji GLOSSYBOX z łódzkiego Fashion Week do obejrzenia filmiku, który znajduje się poniżej :

fashion week

Co myślicie o tym, aby GLOSSYBOX częściej uczestniczył w wydarzeniach modowych? Czekamy na Wasze opinie!

4 Comments

 1. Ajriss
  Ajriss06-06-2013

  Łukasz Jemioł był w piątek kochani, poprawcie się 😉

  • Panna Coco
   Panna Coco06-06-2013

   Ajriss, dziękujemy za uwagę – faktycznie pokaz Łukasza Jemioła odbywał się w piątkowy wieczór i w piątek GLOSSYBOX gościł na Fashion Week’u. Poprawiliśmy już nasz błąd 🙂

 2. Olinka
  Olinka05-22-2013

  fajnie ze GB bawi się w takie akcje 😀 niech zdobywa doświadczenia 😛

 3. Patrycja
  Patrycja05-22-2013

  Nick-Nack powala stylem i dobrym gustem. Neutralna kolorystyka jest zawsze na czasie i mega wydobywa kobiecość 🙂

Leave a Reply