Idealna sukienka na wesele. Jak łatwo i szybko przygotować wymarzoną stylizację?

Idealna sukienka na wesele. Jak łatwo i szybko przygotować wymarzoną stylizację?

Sezon ślubów i wesel to czas, kiedy niejedna z kobiet ma twardy orzech do zgryzienia. Poszukiwania idealnej sukienki kojarzą się z godzinami spędzonymi w galeriach, wertowaniem godzinami stron i aplikacji znanych sklepów, licznymi zakupami i nierzadko taką samą ilością zwrotów nieudanych kreacji. Jak łatwo i szybko przygotować wymarzoną stylizację? Podpowiadamy razem z Love The Dress.

 

Nie kupuj, wypożyczaj

Zgodnie z filozofią “zero waste” polecamy rozwiązanie, które jest idealne dla środowiska, naszego budżetu i szafy.Wypożyczenie sukienki jest świetnym rozwiązaniem dla każdego. Pozwala zalożyć kreacje polskich i światowych projektantów za ułamek ich ceny rynkowej. Poza tym wiele z nas pamięta kreacje, które uświetniły jedno wyjście, a później, miesiącami wisiały w szafie, bez pomysłu i planu na kolejne założenie. Jeśli nie chcesz wydawać fortuny i modnie wyglądać, rada jest jedna – wypożyczaj, nie kupuj!

 

 

Jedno miejsce, wiele możliwości

Wypożyczalnie sukienek to istna kopalnia skarbów. Znajdziesz tam perełki z obecnych i minionych kolekcji, często już nie do dostania w sklepach. Jeśli znasz swoje preferencje co do koloru oraz długości, bez problemu znajdziesz swój wieszak z sukienkami, które od razu skradną Twoje serce. Jeśli nie masz jeszcze swoich typów, lubisz eksperymentować lub szukasz nowego pomysłu na stylizację, pomoc doświadczonej ekspedientki będzie nieoceniona.

 

Poczuj się jak księżniczka

Przymierzanie sukienek w sklepie zazwyczaj kojarzy się z pośpiechem, ciasnym pomieszczeniem wypełnionym ubraniami, które czekają na “swoją kolej”. Na tak małej powierzchni ciężko jest ocenić jak wyglądamy w pełnej krasie, szczególnie jeśli balowa suknia mierzona jest w towarzystwie sportowych butów. W wypożyczalni sukienek nie ma takiego problemu. Na mierzenie można umówić się wcześniej, na dowolną wybraną przez siebie godzinę. Do dyspozycji mamy dużą, przestronną garderobę, z równie dużym lustrem, dzięki któremu możemy dokładnie obejrzeć się z każdej strony. Dodatkowo do dyspozycji mamy kilka klasycznych par butów, co pozwala na lepszą ocenę przyszłej stylizacji.

Niczym się nie przejmuj

Masz jeszcze jakieś obawy przed wypożyczeniem sukienki? Nie musisz przejmować się drobnymi uszkodzeniami czy praniem. Czyszczenie i prasowanie kreacji także pozostaje po stronie wypożyczalni.

 

Nie tylko sukienki

W wypożyczalni sukienek często dostępne są także dodatki, które także możesz wypożyczyć. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzupełnisz swoją stylizację oraz zaoszczędzisz dodatkowy czas i pieniądze.

 

BeGlossy poleca:

Love the Dress to miejsce, gdzie każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Atelier znajduje się  w Warszawie na ulicy Bagatela 10/37, ale jeśli nie jesteś mieszkanką Warszawy to nic straconego. Wszystkie sukienki możesz zamówić online, poprzez stronę https://lovethedress.pl/. Twoje zamówienie dostarczy kurier ustalonego dnia o ustalonej godzinie. Zwrotu sukienki dokonasz dokładnie w ten sam sposób. Jeżeli nie jesteś pewna rozmiaru i kroju wypożyczanej sukienki możesz też zamówić przymiarkę online! Za 49 zł, dwie dowolnie wybrane sukienki kurier przywiezie Ci do domu na przymiarkę na jeden dzień.

 

 

 

Leave a Reply