Isadora Perfect Moisture Lipstick i sposoby utrwalenia pomadki.

Isadora Perfect Moisture Lipstick i sposoby utrwalenia pomadki.

Witajcie drogie Glossies,

Czas na rozpoczęcie serii o produktach z kwietniowego pudełka beGLOSSY. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat produktu od Marki IsaDora – Perfect Moisture Lipstick, którą można było u nas otrzymać w jednym z dwóch odcieni: 47 Summer Red lub 148 Red Rush. Jeśli macie zaś problem z trwałością swoich pomadek, zapraszamy do naszego poradnika, w którym przedstawimy Wam kilka sposobów na przedłużenie trwałości pomadki.

Pomadka Perfect Moisture Lipstick dzięki zawartości olejków roślinnych kremowa pomadka intensywnie nawilża i pielęgnuje usta. Zawarty w pomadce pantenol chroni wargi przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.

ISADORA beGLOSSY

 

Więcej informacji na temat produktu znajdziesz tutaj.

Jeśli jeszcze nie zdążyłaś zamówić kwietniowego pudełka beGLOSSY, możesz to zrobić tutaj.

Sprawdźcie co na temat pomadki od IsaDora powiedziały nasze ambasadorki:

Blogerka Kosme-tiki: „i kolejny produkt z kolorówki, w dodatku szminka w pięknym, krwistoczerwonym kolorze. Znów strzał w dziesiątkę jak o mnie chodzi, zarówno marka (mam jedną pomadkę IsaDora, którą bardzo lubię więc z chęcią wypróbuję kolejną) jak i kolor!”

Vlogerka Zmalowana„Czerwona szmineczka, która jest bardzo modna w tym sezonie. Bardzo fajny kolorek! Bardzo fajny pomysł!”

Jak poprawić trwałość pomadki?

  • przed nałożeniem pomadki zrób peeling ust. Szminki, zwłaszcza te o mocnych kolorach lubią podkreślać przesuszone usta.
  • nałóż cieniutką warstwę balsamu tak aby zmiękczyć i nawilżyć usta. Ewentualnie możesz nałożyć na usta odrobinę podkładu, który również przyczyni się do przedłużenia trwałości nałożonej pomadki.
  • pamiętaj o konturówce (zwłaszcza przy mocnych kolorach). Konturówka pozwoli podkreślić kształt ust, a dodatkowo sprawi, że trudniej nam będzie wyjechać poza linię ust. Ważne, aby konturówka była w odcieniu nakładanej pomadki. Inaczej możemy uzyskać komiczny efekt. Jeśli nie posiadasz konturówki w odcieniu identycznym do pomadki, narysuj wokół ust linię przy pomocy cieniutkiego pędzelka… i właśnie tej pomadki!
  • po starannym pomalowaniu ust, odciśnij całusa na chusteczce tak, aby zebrać nadmiar produktu.

Czy używałyście już pomadki marki IsaDora, która weszła w skład kwietniowego pudełka beGLOSSY? Co sądzicie na jej temat?

Leave a Reply