Jak czerpać inspirację z paryskiego piękna?

Jak czerpać inspirację z paryskiego piękna?

NUXE Paris to ceniona marka kosmetyków tworzonych z miłości do Paryża oraz natury. To idealne połączenie specjalistycznej wiedzy oraz pasji. Poznaj bliżej markę NUXE i dowiedz się, jak czerpać inspirację z paryskiego piękna!

NUXE - czerp inspirację z paryskiego piękna

Aliza Jabès, prezes i założycielka Grupy NUXE

Niewymuszone piękno paryżanek oraz zamiłowanie do natury, zawarte były w mojej wizji marki NUXE od lat. Moją filozofią od zawsze było oferowanie kobietom zmysłowej pielęgnacji, opartej na łatwych do stosowania formułach, łączących w sobie naturalne składniki aktywne z najnowocześniejszymi innowacjami technologicznymi

U podstaw marki NUXE, są kobieta i jej miasto: Aliza Jabès i Paryż.

Aliza, stanowcza, pełna inspiracji bizneswoman, a równocześnie żona i mama dorastała właśnie w Mieście Świateł – Paryżu. Na początku lat 90-tych, odkryła Nuxe, niewielkie laboratorium specjalizujące się w naturalnych preparatach do pielęgnacji i już wtedy wiedziała, że trafiła jej się perełka: unikalne połączenie Natury z Luksusem, fundamentów, które kierują, inspirują i stoją u podstaw jej filozofii piękna od lat.

Natura od dawna była dla niej inspiracją – już będąc dzieckiem fascynowała się jej nieskończonym pięknem.

Innowacja to credo Alizy Jabès dlatego od samego początku marka posiada właśnie, zintegrowane laboratorium badawcze. Dziś, jest ono największym niezależnym laboratorium marki produkującej naturalne kosmetyki, z siedzibą w samym sercu Paryża. Każdego dnia dziesiątki badaczy, stosując najnowsze technologie, odkrywają ponadczasowe sekrety roślin pochodzących z całego świata. Ekspertyza marki NUXE jest niezwykle ceniona za swą innowacyjność.

W 2002 roku Aliza stworzyła swój pierwszy salon SPA, pod adresem 32 rue Montorgueil, w historycznym centrum Paryża. Wykreowała koncepcje Spa Nuxe, dając marce ekskluzywne miejsca, gdzie emocje, odczucia, luksus i subtelność harmonijnie łączą się ze sobą.

Miejskie pochodzenie dało Alizie swego rodzaju przewagę. Skierowała ofertę swojej marki do kobiet aktywnych, spełniając ich oczekiwania jeśli chodzi o pielęgnację, będące odbiciem również jej potrzeb. Spełniła marzenie o kosmetykach, które naprawdę działają, tworzą pielęgnacyjne rytuały połączone z lekką nutką poezji i jednocześnie, są ‘‘glamour’’.

Ta koncepcja i dziś pociąga za sobą rzesze kobiet na całym świecie, tych dla których ważne jest, że czarujące nuty zapachowe i konsystencje odwołują się do ich zmysłów, jednak nie zamierzają iść na kompromisy w kwestii skuteczności działania kosmetyków.

INSTA- MASQUE Detoksykująca maska rozświetlająca

To maska do twarzy z aktywnym węglem, która uwalnia z toksyn i przywraca blask każdej skórze, nawet tej najbardziej wrażliwej. Detoksykująca maska łączy w sobie dobroczynne działanie wody różanej i aktywnego węgla roślinnego, dzięki czemu usuwa wszelkie toksyny ze skóry (zanieczyszczenia, sebum). W zaledwie dwie minuty cera jest oczyszczona, świeża i pełna blasku. Ultra-zmysłowa konsystencja w formie czarnego żelu w kontakcie z wodą zamienia się w mleczko, co ułatwia spłukiwanie i pozostawia skórę gładką i promienną. Główne składniki aktywne: woda różana i węgiel roślinny (uzyskany z bambusa). Miniaturę o pojemności 15 ml tego produktu znajdziesz w pudełku GOLDENBOX No.14.

 

Suchy olejek ze złotymi drobinkami Huile Prodigieuse® Or

Wersja suchego olejku Huile Prodigieuse® OR zawierająca złote drobinki pochodzenia mineralnego, odżywia, wygładza i rozświetla skórę oraz włosy. Wystarczy jeden gest! Posiada unikalną, nietłustą konsystencję oraz urzekającą nutę zapachową. Główne substancje aktywne pochodzenia naturalnego to olejek ze słodkich migdałów, olejek z kamelii, olejek z ogórecznika, olejek z orzechów laskowych, olejek z orzechów makadamia, olejek arganowy, olejek z kamelii japońskiej tsubaki, złote drobinki. Unikalna sucha konsystencja olejku nie zawiera silikonu, została wzbogacona o złote drobinki, które rozświetlają skórę i włosy. Uzależniający, kultowy zapach o nutach kwiatu pomarańczy, magnolii i wanilii. Miniaturę tego produktu znajdziesz w pudełku GOLDENBOX No.15.

Znacie markę NUXE? Jaki jest Wasz jej ulubiony produkt? Po więcej inspiracji zapraszamy na www.nuxe.pl.

Leave a Reply