Jak poprawnie nakładać róż?

Jak poprawnie nakładać róż?

Jeśli makijaż twarzy jest dla Ciebie „czarną magią”, a na co dzień stosujesz tylko podkład lub puder, przedstawiamy produkt, który nada Twojej cerze promiennego blasku i dziewczęcego kolorytu. Sprawdź, jak wybrać odpowiedni produkt dla siebie i poprawnie nakładać róż. 

Jak wybrać i nałożyć róż?

Jeśli nie masz w swojej kosmetyczce różu lub masz taki, który nie wygląda na Twojej skórze naturalnie, powinnaś zaopatrzyć się w odpowiedni dla Ciebie. Idealnie róż to taki, który będzie wyglądał jak delikatny rumieniec, jak po spacerze w chłodny dzień lub lekkim treningu.  Jeśli nie jesteś pewna wyboru, poproś o pomoc makijażystkę lub konsultantkę w drogerii. Dla początkujących, bez względu na odcień skóry i włosów, najlepszym odcieniem będzie koral lub łosoś. Pamiętaj, że do nałożenia będziesz potrzebowała pędzla – najlepiej asymetrycznego o skośnym kształcie i gęstym włosiu. Możesz użyć także stylowego pędzla Karl Lagerfeld – KARL BUKI BRUSH, który znalazł się w GOLDENBOX No.8. 

Nie ma jednego sposobu na idealne nakładanie różu. Przede wszystkim określ jaki masz kształt twarzy – okrągły, kwadratowy, owalny czy podłużny. Pamiętaj, aby Twoje ruchy pędzlem były płynne i delikatne.

Twarz okrągłą

Jeśli masz twarz okrągłą nakładaj produkt na wysokości ucha i poprowadź go ku dołowi do kącika ust. Delikatnie rozszerz linię pod kością policzkową oraz nałóż odrobinę na skronie.

.

.

 

.

Twarz kwadratowa

Głównym celem użycia różu u posiadaczek kwadratowej twarzy, powinno złagodzenie rysów twarzy. Do tego celu róż powinien zostać nałożony na zewnętrznych krawędziach twarzy z delikatnym rozszerzeniem na wysokości nosa.

.

.

 

.

Twarz owalna

Przy twarzy owalnej róż powinien być nakładany pod oczami, bezpośrednio na kości policzkowe. Kolor powinien zwężać się ku skroniom. Małą ilość produktu nałóż takżę na linię włosów nad skroniami.

.

.

 

.

Twarz podłużna

Twarz podłużną możesz poziomo poszerzyć nakładając róż na kościach policzkowych od nosa w kierunku uszu poziomymi liniami.

.

.

.

BeGlossy poleca:

Młodzieńcza świeżość na policzkach i skroniach wzbogacona ekstraktem z alg koralowych i olej z pestek moreli. Taki efekt da Ci paletka róży do modelowania Draping Trio Blush w odcieniu Tasty. Pędzel z naniesionym środkowym odcieniem przyłóż do najbardziej wyczuwalnego punktu znajdującego się na kości policzkowej, a następnie rozprowadź go wzdłuż policzka w kierunku ucha. Spowoduje to zachowanie równej linii. Najjaśniejszym kolorem podkreśl linię powyżej kości policzkowej, skronie i zewnętrzną połowę powieki, aż po brwi. Najciemniejszym odcieniem podkreśl linię poniżej kości policzkowej. Gotowe!

Teraz już wiesz, jak poprawnie nakładać róż. Paletkę róży do modelowania twarzy AA Wings of Color znajdziesz z każdym boxie BeGlossy „Odkryj w sobie lato” by Coca Cola. Rozpocznij subskrypcję BeGlossy, aby przetestować ten produkt!

Leave a Reply