Jak zadbać o bardzo suchą skórę z marką BIODERMA?

Jak zadbać o bardzo suchą skórę z marką BIODERMA?

Żaden inny typ skóry nie wymaga tak skrupulatnej pielęgnacji jak cera sucha. To właśnie ona jest najmocniej narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Szczególnie po zimie warto zadbać o jej właściwą regenerację! Pomożemy Wam dowiedzieć się, jak zadbać o bardzo suchą skórę z marką BIODERMA.

Każda właścicielka bardzo suchej skóry narzeka na jej szorstkość, brak sprężystości, nieprzyjemne uczucie ściągnięcia czy nawet swędzenie. Nie każda z nich jednak wie, że wystarczy odpowiednia pielęgnacja, a wszystkim tym efektom można łatwo zaradzić!

Systematyczność przede wszystkim!

Przede wszystkim, musicie pamiętać o tym, by wszelkich kosmetyków używać regularnie – to jest główna podstawa pielęgnacji. Żeby uzyskać odpowiednie efekty, warto zmusić się do skrupulatnego i systematycznego stosowania produktów, które są specjalnie przeznaczone dla naszej skóry. Zwróćcie uwagę na ich składy – im więcej składników nawilżających i odżywczych, tym lepiej! Ważne też, by kosmetyki nie zawierały substancji drażniących i alergenów – skóra bardzo sucha jest w końcu wyjątkowo wrażliwa i podatna na podrażnienia.

Jak zadbać o bardzo suchą skórę z marką BIODERMA?

O tym jak zregenerować cerę po zimie już pisaliśmy, pamiętajcie jednak, że skóra ciała również potrzebuje odpowiedniej opieki. BIODERMA Atoderm Huile de douche, który znajdziesz w naszym lutowym pudełku beGLOSSY, to świetne rozwiązanie dla posiadaczek każdego typu skóry, ale szczególnie właśnie dla tych, które borykają się z problemami niezwykle delikatnej skóry suchej i bardzo suchej. Atoderm Huile to wyjątkowy olejek do mycia przeznaczony do kąpieli i pod prysznic, który nie tylko delikatnie oczyści Twoją skórę, ale także nawilży ją i odżywi, a efekty jego działania będziesz odczuwała nawet do 24 godzin po zastosowaniu! Jak to możliwe, że olejek do kąpieli ma tak efektowne działanie? To proste! Składa się on aż w 33% z lipidów, formuła jest tak bogata, że nie trzeba już stosować żadnego dodatkowego kremu. Atoderm Huile zapewni Twojej skórze skuteczną barierę ochronną, również przed alergenami, a także mocno przyczyni się do jej regeneracji. Dodatkowo reguluje on florę saprofityczną skóry dzięki patentowi Skin Barrier Therapy.

Jak stosować olejek BIODERMA Atoderm Huile?

Nie ma bardziej wygodnego sposobu pielęgnacji suchej skóry – wystarczy, że rozsmarujesz produkt na wilgotną skórę ciała i twarzy (nie bój się, nie szczypie w oczy!), a następnie dokładnie spłuczesz i osuszysz skórę. Nie musisz już nakładać żadnego balsamu! Olejek jest łagodny dla Twojej skóry, dlatego można go już stosować od pierwszego dnia życia! To idealne połączenie wygody w użyciu i świetnej pielęgnacji, które już od pierwszego zastosowania zapewni Twojej skórze przyjemne uczucie komfortu.

Teraz już wiecie jak prosto i skutecznie zadbać o bardzo suchą skórę z marką BIODERMA! Dajcie znać, jak Wy dbacie o swoją skórę!

Leave a Reply

WordPress spam zablokowany CleanTalk.