Jak zrobić piegi?

Jak zrobić piegi?

Moda na piegi powróciła, jako gorący trend makijażowy. Jeśli jesteś naturalną ich posiadaczką, szczęściara z Ciebie! Jednak jeśli nie, podpowiemy jak zrobić piegi, aby wyglądały tak jakbyś się z nimi urodziła. Dzięki tym sposobom możesz mieć piegi o każdej porze roku, nawet zimą! Dodadzą Ci one z pewnością dziewczęcego wyglądu i świeżości.

Pierwszy sposób

Chcesz, aby Twoje piegi nie były jednorazowe? Postaw na hennę. Możesz wybrać taką, którą aplikuje się bezpośrednio na skórę lub użyć cienkiego pędzelka. Stawiaj nieregularne kropki na nosie i w jego okolicach. Możesz również kilka postawić na czole. Precyzja nie jest tutaj istotna! Odczekaj czas wskazany na opakowaniu produktu, a następne zmyj powstałe plamy wacikiem z woda lub płynem micelarnym.

Drugi sposób

Jeśli nie masz zdolności manualnych lub po prostu obawiasz się, że z henną sobie nie poradzisz – wypróbuj spray na odrosty! Wiele firm na rynku oferuje teraz spray w ciemnym kolorze, który jednorazowo barwy skórę głowy. Delikatnie opryskując nim twarz z dużej odległości, możesz zrobić sobie nieregularne piegi. Bądź ostrożna i kilka pierwszych psiknięć wypróbuj na kartce. Ważne jest również wybranie odpowiedniego chłodnego odcienia.

Powodzenia!

Leave a Reply