Klasyka w stylu Zmalowanej Girl’s Night Out

Klasyka w stylu Zmalowanej Girl’s Night Out

Pudełko beGLOSSY Girl’s Night Out jest już w Waszych domach. Mamy nadzieję, że box przypadł Wam do gustu. Jeśli nie macie pomysłu do jakiego makijażu użyć tych produktów, koniecznie zapoznajcie się z tutorialem makijażowym przygotowanym przez współautorkę Zmalowaną – Marta Parciak. Internautom znana jest z tego, że na YouTube dzieli się swoją pasją do makijażu z tysiącami widzów. 

Klasyka w stylu Zmalowanej

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 1

Na oczyszczoną twarz naniosłam krem pielęgnacyjny Yves Rocher Sensitive Vegetal nawilżająco-łagodzący.

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 2

Twarz wyrównałam podkładem, pod oczy naniosłam korektor, całość utrwaliłam pudrem matującym.

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 3

Nie wyobrażam sobie mojego makijażu twarzy bez bronzera i rozświetlacza, dlatego ten produkt musiał znaleźć się w pudełku. W pierwszej kolejności konturuję buzię produktem od Manna Kadar Cosmetics, a następnie rozświetlam szczyty kości policzkowych oraz najwyższe punkty mojej twarzy.

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 4

Wyrównuję kolor powiek neutralnym matowym cieniem Yves Rocher.

 

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 5

Ten bronzer to świetny kosmetyk nie tylko do twarzy. Można nim również wycieniować powiekę w zewnętrznym kąciku oraz podkreślić załamanie oka.

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 6

Kreska – jaskółka. Ja ją po prostu uwielbiam i dla mnie to kolejny must have! Uwielbiam kreski, bo to szybki sposób na zbudowanie ramy oka.

 

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 7

Na specjalną okazję zakładam swój model rzęs, który nazywa się MARTA. Pięknie zagęszcza linię rzęs i dodaje efektu WOW. Nasze rzęsy możecie kupić na Sminko.

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 8

Uwielbiam matowe róże, dodają życia naszym policzkom i nadają dziewczęcy charakter.

 

 

 

 

Klasyka w stylu ZmalowanejKROK 9

Do takiego makijażu oka będzie pasowało większość kolorów pomadek. W beGLOSSY znajdziecie różne odcienie wspaniale nawilżających pomadek od Golden Rose Sheer Shine Stylo Lipstick. Ja wybrałam odcień 32, bo w tym sezonie kolory wina są bardzo modne.

 

 

Jeśli jeszcze nie zamówiłaś swojego boxa beGLOSSY Girl’s Night Out with Zmalowana, a chcesz odtworzyć ten makijaż –  nie czekaj. Możesz mieć go już od 39 zł i rozpocząć swoją przygodę z testowaniem kosmetyków.

Klasyka w stylu Zmalowanej

 

1 Comment

  1. beGLOSSY Girl's Night Out with Zmalowana - Co mówią blogerki?
    beGLOSSY Girl's Night Out with Zmalowana - Co mówią blogerki?11-25-2016

    […] Out with Zmalowana. Czy udało Wam się już odtworzyć makijaż produktami z pudełka, którego tutorial znajdziecie na blogu? Pochwalcie się zdjęciami, oznaczając nasz profil na Instagramie lub […]

Leave a Reply